Neler Yeni

Elektronik sigara tavsiyesi

Egean

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ege
Güzel bir tane elektronik sigara arıyorum çok fazla bilgim yok 2500tl Yi gecmesse iyi olur dumani fazla az veren mevzular varmış pek bı bilgim yok ordada siz halledersiniz şimdiden sağolun 🥰

Bery

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Yiğit Beren Sağlam
Instagram
syigitberen
Discord
Yeeeeeet#1981
Güzel bir tane elektronik sigara arıyorum çok fazla bilgim yok 2500tl Yi gecmesse iyi olur dumani fazla az veren mevzular varmış pek bı bilgim yok ordada siz halledersiniz şimdiden sağolun 🥰
Smok Nord 4 öneririm.

Egean

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Smok Nord 4 öneririm.
hocam smok IPX 80 hakkında bi bilgin varmı cihaz çok hoşuma gitti menüsü olsun hava kanalları ayarı renklerı görüntüsü buharı güzel gözüküyor ama pek anlamam tabi video izleyerek edindiğim bilgilerle yetiniyorum :D

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Ne için aradığına bağlı bu konu tamamen?
İçim mi tat mı boğaza vurum mu biraz kriterlerini öğrenebilirsem daha iyi olur.
Arkadaşın önerdiği Nord 4 boğaza vurum olarak iyidir.

• Beğen
Reaksiyonlar: Bery

Egean

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ege
ya dedıgım gibi çok bilgim yok ama önceden smok mico hediye gelmişti bana onu kullanıyordum dumanı az veriyordu bence ama iyidi
Mesaj otomatik birleştirildi:

kısacası sigara zamlarından sonra beni oyalıcak günde bir iki günde bir sigaraya 50 TL vermemek istiyorum xd

https://www.smokshop.org/SMOK-İPX-80 Bu çok hoşuma gitti birde videolara baktım çok bi kötü yanı yok diyolar

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
ya dedıgım gibi çok bilgim yok ama önceden smok mico hediye gelmişti bana onu kullanıyordum dumanı az veriyordu bence ama iyidi

kısacası sigara zamlarından sonra beni oyalıcak günde bir iki günde bir sigaraya 50 TL vermemek istiyorum xd

https://www.smokshop.org/SMOK-İPX-80 Bu çok hoşuma gitti birde videolara baktım çok bi kötü yanı yok diyolar
Sigara kullanıyorsanız Nord serisi önerimdir.
Ben mesela 2 günde bir kısa parliament paketi bitiriyordum, puff aldım arkadaşımdan artık evde sigara içmiyorum 4 gün falan gidiyor paket.
Puff'ın kullanım süresi de 2 hafta falan işte.

Egean

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ege
anladım peki hani neye göre ayırıyorsunuz ben mesela o attığım elektronik sigarayı çok beğendim ne yalan söyleyim alasımda var ama kötü çıkar diyede korkuyorum :D

Ben mesela 2 günde bir kısa parliament paketi bitiriyordum, puff aldım arkadaşımdan artık evde sigara içmiyorum 4 gün falan gidiyor paket.
Puff'ın kullanım süresi de 2 hafta falan işte.
bir tıkta sigarayı bırakıp buna geçmeyi amaçlıyorum işte

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
anladım peki hani neye göre ayırıyorsunuz ben mesela o attığım elektronik sigarayı çok beğendim ne yalan söyleyim alasımda var ama kötü çıkar diyede korkuyorum :D
Nord serisi hakkında kötü yorum duymadım şimdiye kadar onun için önerdim, sizin attığınız hakkında fikrim yok.
Elektronik sigara platformları ve Telegram kanalları üzerinden bilgi toplayıp satın almanız daha sağlıklı olacaktır.

Egean

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ege
Nord serisi hakkında kötü yorum duymadım şimdiye kadar onun için önerdim, sizin attığınız hakkında fikrim yok.
Elektronik sigara platformları ve Telegram kanalları üzerinden bilgi toplayıp satın almanız daha sağlıklı olacaktır.
tamamdır çok teşekkür ederim

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
tamamdır çok teşekkür ederim
Sigarayı bir anda bırakmanızı önermem, kullandığınız elektronik sigara da olsa yanında azaltarak ve karma şekilde içerseniz daha kolay bıkarsınız.

Egean

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ege
Sigarayı bir anda bırakmanızı önermem, kullandığınız elektronik sigara da olsa yanında azaltarak ve karma şekilde içerseniz daha kolay bıkarsınız.
valla deniycez bir şeyler :D sağolasın tavsiye için

rkarayel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ramazan KARAYEL
Pico mod üzerine Penodat v2 iyidir. Pod yerine setup sevenlerdenim tavsiye ederim.

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
valla deniycez bir şeyler :D sağolasın tavsiye için
İpx 80 renkli modeli kullandık elimizde vaperessodsn tutun yurt dışından cihaz bile getirttik ticaretini yapıyorduk bizde ipx cihazlar su gerçimemesiyle biliniyor fakat kartuş kısımı iyi bir cihaz değil ağıza likit salımı fazla oluyor görünüşe kanmayın ve ilk defa alacaksanız pamuk yakma şansınız yüksek alışana kadar ondan rpm 2 veya sarımlı coil kiti almanızda fayda olacaktır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,513
Üyeler
141,306
Son üye
the Maiwen
Top Bottom