Neler Yeni

Elf bar bc5000ultra yanık tadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Fahri
Herkese merhaba pazar günü elf bar bc5000 ultra 5000çekim şarj edilebilir puff aldım aynı gün akşamı arkadaşıma verdim kullanması için bugün geri aldım fakat yanık tadı geliyor ne olmuş olabilir lütfen bundan anlayan biri söylesin

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,560
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Herkese merhaba pazar günü elf bar bc5000 ultra 5000çekim şarj edilebilir puff aldım aynı gün akşamı arkadaşıma verdim kullanması için bugün geri aldım fakat yanık tadı geliyor ne olmuş olabilir lütfen bundan anlayan biri söylesin
yanmıştır pamuk yada coil

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,508
İsim
Ümit Can
Puff ömrü bitmiştir. Likit dolumu yapmanız gerekmekte. Daha fazla çekip yanık tadını arttırmayın.
ELF BAR Likit değişimi yazarsanız YouTube üzerinde bununla alakalı videolar mevcut. Dİrekt Elf Bar BC5000Ultra likit değişimi yazarsanız kendi modelinizin nasıl likit değişimi yapıldığına bakabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Fahri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Puff ömrü bitmiştir. Likit dolumu yapmanız gerekmekte. Daha fazla çekip yanık tadını arttırmayın.
ELF BAR Likit değişimi yazarsanız YouTube üzerinde bununla alakalı videolar mevcut. Dİrekt Elf Bar BC5000Ultra likit değişimi yazarsanız kendi modelinizin nasıl likit değişimi yapıldığına bakabilirsiniz.
Tamam teşekkür ederim fakat yeni almıştım hemen biter mi böyle?

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,508
İsim
Ümit Can
Tamam teşekkür ederim fakat yeni almıştım hemen biter mi böyle?
Hocam arkadaşıma verdim demişsiniz nasıl çekti nasıl kullandı bilemiyoruz. Nargile gibi uzun soluklu çekerseniz puff limiti direkt yarıya iner. Biraz kısa çekim yapmak lazım tam puff limitini karşılamak için.
Bir sorun eğer hiç şarj etmediyse bir şarj etmeyi deneyin belki bataryası bitmiştir. O ihtimali hiç düşünmedik. Eğer ettim falan derse dediğim gibi zorlamayın şarj etmeyin likitinin dolumunu yapıp kimseye vermeden kullanmaya başlayın.

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
Konu ile alakasız ama puf nedir?
Pamuk yakıp onun kokusunu mu çekiyorsunuz anlamadım. Bugünlerde çok görüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Fahri
Konu ile alakasız ama puf nedir?
Pamuk yakıp onun kokusunu mu çekiyorsunuz anlamadım. Bugünlerde çok görüyorum.
Nikotinli su buharı elektronik sigaranın az zararlı hali gibi diye biliyorum çok duymanınız bir sebebi de neredeyse hiç koku bırakmaması yani yakalanma riski yok😄

KlausM

80+ Silver
bende aldım aldığım gün yanık tadı geldi normaldir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
997,846
Üyeler
157,985
Son üye