Neler Yeni

Elimde aralık ayında 0 topladığım bi sistem var satmalı mıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Samet Durden
Hocam ak akçeden fiyat argümanı yaptım kasayı 35e 0 topluyorsun kasa 3 aylık bile değil 32 gibi bi alıcı bulursam bu gün satarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

İNSANLAR TEK TEK ALSA BİLE GPU 8K ANCA EDER 15K 12400F Mİ EDİCEK XD 7600X TOPLUYOR SIFIR İNSANLAR O FİYATA
Hocam tek tek parça olarak fiyat argümanı yaptım şu an akakçeden 34 küsür fiyata parça olarak toplayaniliyorum kasayı 30 civarı alıcı çıkarsa bu gün satarım kasayı çünkü 3 aylık bi makine ve kutusu falan hepsi duruyor

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Hocam ak akçeden fiyat argümanı yaptım kasayı 35e 0 topluyorsun kasa 3 aylık bile değil 32 gibi bi alıcı bulursam bu gün satarım

Hocam tek tek parça olarak fiyat argümanı yaptım şu an akakçeden 34 küsür fiyata parça olarak toplayaniliyorum kasayı 30 civarı alıcı çıkarsa bu gün satarım kasayı çünkü 3 aylık bi makine ve kutusu falan hepsi duruyor
30a alacak enayi bulmak zor. Etmez o kadar

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Hasan Erener
Bana pişman olursunuz gibi geliyor. Bence satmayın.

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
722
İsim
Yunus
Selamlar aralık ayında bu sistemi toplamıştım oyun oynamaktan keyif almama rağmen vaktim kalmıyor sistemi şimdi satmalı mıyım sizce yaza doğru fiyatları artar mı sistemimde hiç bir sıkıntı yok 2 yıl garantili ürünler kutuları falan duruyor şimdi satsam fiyat ne olurAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Hocam aynı düşünce ile kuzenim satmıştı sistemini düşük aldı şuan çok pişman.

Hazır almış iken elindekini satıp değer düşmeye gerek yok, olurda bir sorunun olur bir şey alıcak olursun ozaman satar kullanırsın.

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
S

Hocam elinizdeki parçalara bırakın 32 bine 20-22 bine bile zor alıcı bulursunuz. İkinci el alacak en işten anlamayan adam bile bu makinenizi 20-24 bin arasına 3080 Ti lı olarak ikinci el dizebilir. SSD nin arttıracağını söylemişsiniz fakat ssd niz MLD marka , PSU desen TD500 ile gelen stock bronze PSU, Anakartınız max 3200mhz destekliyor yani geleceği olmayan bir anakart. Ramler 3200 mhz ve rgb siz gördüğüm kadarıyla. Bu sistemi nası 30 k ya topladınız onu anlamadım ben. Kredili falan alıp faiz mi eklettirdiniz üstüne de bu fiyata geldi?

Şimdi akakçe den ben de toparladım sisteminizi sıvı soğutucunun fiyatını da doğru girdim max 29.216 TL ediyor 35 bini nası topladınız onu anlamadım.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Samet Durden
Hocam elinizdeki parçalara bırakın 32 bine 20-22 bine bile zor alıcı bulursunuz. İkinci el alacak en işten anlamayan adam bile bu makinenizi 20-24 bin arasına 3080 Ti lı olarak ikinci el dizebilir. SSD nin arttıracağını söylemişsiniz fakat ssd niz MLD marka , PSU desen TD500 ile gelen stock bronze PSU, Anakartınız max 3200mhz destekliyor yani geleceği olmayan bir anakart. Ramler 3200 mhz ve rgb siz gördüğüm kadarıyla. Bu sistemi nası 30 k ya topladınız onu anlamadım ben. Kredili falan alıp faiz mi eklettirdiniz üstüne de bu fiyata geldi?

Şimdi akakçe den ben de toparladım sisteminizi sıvı soğutucunun fiyatını da doğru girdim max 29.216 TL ediyor 35 bini nası topladınız onu anlamadım.
Ben 35 bine almadım sistemi 28 küsüre aldım itopyadan

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
Parça parça toplayarak aldıysanız pahalıya almışsınız. Bu tarz sistemler hazıf olarak daha uyguna satılıyor. Eğer paraya ihtiyacınız yoksa satmayın derim

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
S
Hocam set sistemim aşağıda yazılanlar hepsi 7 8 aylık ürün anakart 2 aylık kutu fatura vs her şey var full set 35K verene hayırlı olsun diyeceğim.

ANAKARTASUS ROG STRIX B550-F GAMİNG
İŞLEMCİRyzen 5 5600
RAMCORSAİR VENGEANCE RGB PRO SL BEYAZ 8x2 16GB
SSDSAMSUNG 980 M2 500GB
HDDTOSHİBA 750GB
SIVI SOGUTUCUMSI MPG CORELİQUİD K240 ARGB 240MM
KASABİTFENİX NOVA MESH RGB BEYAZ KASA
POWERCORSAİR 750W TX-M 80+GOLD YARI MODÜLER
EKRAN KARTIGAİNWART GHOST RTX3060 12GB 192BİT
EKRAN
EKRANMSI OPTİX MAG322CR 31.5" 1MS 180HZ
ÇEVRE BİRİMLER
KLAVYEASUS TUF GAMİNG K1
MOUSESTEELSERİES RİVAL 600 RGB
KULAKLIKLOGİTECH G432 7.1
PADGAMEPOWER 90X40 RGB PAD
KOLTUKXPRİME LOEN GAMİNG KOLTUK

Alıntıyı görüntüle
hocam egzoz olarak öndeki 2 sıvı soğutucu fanı mı var sadece yoksa başka bi fan var mı kasada? İlk baktığımda arabalar egzoz fanının üstünde sandım gerildim 😂

CANAKBAL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Can Akbal
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
hocam egzoz olarak öndeki 2 sıvı soğutucu fanı mı var sadece yoksa başka bi fan var mı kasada? İlk baktığımda arabalar egzoz fanının üstünde sandım gerildim 😂
Soğutmadan yana sorun yok kanka :ROFLMAO: forza 5 ultra ayarlarda birde word war 3 ultra ayarlarda oynuyorum sıcaklık 60 larda. Araçları geçici koymuştum oraya şuan masanın üzerindeler :LOL:

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
S
Soğutmadan yana sorun yok kanka :ROFLMAO: forza 5 ultra ayarlarda birde word war 3 ultra ayarlarda oynuyorum sıcaklık 60 larda. Araçları geçici koymuştum oraya şuan masanın üzerindeler :LOL:
kaç fps alıyosun? forza benim sistemi bile zorluyor cok garip oyun.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Hocam set sistemim aşağıda yazılanlar hepsi 7 8 aylık ürün anakart 2 aylık kutu fatura vs her şey var full set 35K verene hayırlı olsun diyeceğim.

ANAKARTASUS ROG STRIX B550-F GAMİNG
İŞLEMCİRyzen 5 5600
RAMCORSAİR VENGEANCE RGB PRO SL BEYAZ 8x2 16GB
SSDSAMSUNG 980 M2 500GB
HDDTOSHİBA 750GB
SIVI SOGUTUCUMSI MPG CORELİQUİD K240 ARGB 240MM
KASABİTFENİX NOVA MESH RGB BEYAZ KASA
POWERCORSAİR 750W TX-M 80+GOLD YARI MODÜLER
EKRAN KARTIGAİNWART GHOST RTX3060 12GB 192BİT
EKRAN
EKRANMSI OPTİX MAG322CR 31.5" 1MS 180HZ
ÇEVRE BİRİMLER
KLAVYEASUS TUF GAMİNG K1
MOUSESTEELSERİES RİVAL 600 RGB
KULAKLIKLOGİTECH G432 7.1
PADGAMEPOWER 90X40 RGB PAD
KOLTUKXPRİME LOEN GAMİNG KOLTUK

Alıntıyı görüntüle
Zor satarsın

İmkansız hocam 20k ya satabilirsen Allah'a şükret.

Tek tek hesaplandığında fiyat hiç bı işe yaramaz

Top Bottom