Neler Yeni

ELIMDE Kİ SİSTEMİ SATIYORUM ! SİZCE NE KADAR EDER ?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,217
İsim
uwu
reis valla ben 13 ay once 7k ya aldım nerdeyse hıç kullanmadım sen kaç verebılrısın
Mesaj otomatik birleştirildi:

reis antalyada yım gelebırsen elden de verebılrıız
Hocam apuların değeri biraz olu yukarda ki verilen fiyatlarda da anlamissinizdir .

Benim verebileceğim rakam 5 bilemedin 5.5 dur param güvende sisteminde üstüne koyacak bı miktar eğer sana bu fiyat mantıklı geliyorsa olabilir eğer PC lazımsa sana şahsen diyorum ki bu fiyatlara satma ama illa satacağım diyorsan ederi bu piyasa çöktü

Luxer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Harun Zeydan
Hocam apuların değeri biraz olu yukarda ki verilen fiyatlarda da anlamissinizdir .

Benim verebileceğim rakam 5 bilemedin 5.5 dur param güvende sisteminde üstüne koyacak bı miktar eğer sana bu fiyat mantıklı geliyorsa olabilir eğer PC lazımsa sana şahsen diyorum ki bu fiyatlara satma ama illa satacağım diyorsan ederi bu piyasa çöktü
reis valla bılemdem cok dusuk bı fıyat benım aklımda bu sıstemı eve getırım bırtane ekran kartı alıp kullnamak 2 3 ay sonra ana kart ve ıslemcı falan deıgısrım oyle dusunuyorum bence suan mantıklı olanda bu

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,217
İsim
uwu
reis valla bılemdem cok dusuk bı fıyat benım aklımda bu sıstemı eve getırım bırtane ekran kartı alıp kullnamak 2 3 ay sonra ana kart ve ıslemcı falan deıgısrım oyle dusunuyorum bence suan mantıklı olanda bu
Hocam maalesef öyle 7/8k yada 10100f GTX 1650/1660/s sistem denk geliyor. Ofis için olmasa direk böyle bir sistem alırım bencede ekran kartı al kullan

pc ustasi1

80+ Silver
AMD RYZEN 5 4500 APU SISTEM İŞLEMCISI
A320M ANAKART(ASUS)
ADATA LEGEND 512GB SSD (OKUMA VE YAZMA ORANLARI ORTALAMA)
500W GUÇ
VİDEODA Kİ SİSTEM

SSD YI YANLIŞ YAZMISIM KINGSTON OLUCAKTI

AMA 512 GB OLAN HALIEN YUKSELTTIM

ARKADAŞLAR YAZIDIGM COGU BILGI YANLSI YAZMISIM VIDEODAKI SISTEMLE AYNI TEK DEGISENI SSD NIN 512 GB OLMASI*
1.5k

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,719
Üyeler
150,330
Son üye
kerox1
Top Bottom