Neler Yeni

Elimde kırık olduğu söylendi doğru mu bu?????

Bergee

80+ Silver
hcm anatomi kitaplarım fakultedeki dolabımda kaldı malesef. :C fakulte de hatayda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçi el üst ekstremite fln pek bilmiyorum. ben alt ekstremite zamanında dersleri ka(şapkalı a ama klavyemde yok)le almaya başlamıştım

yanlış bu arada. doktorlar diğer meslekler gibi değil hata payı gibi bir şansları hiç yok. doktor insan değil yanılamaz.

asırı dogru insanlar hekimliğin arka planından bihaber oldukları için her şeyi basit veya illa anlaşılabilir zannediyorlar oysa orada bambaşka bir dünya var. forum gibi yerlere sorulacak seviyeye gelecek en son konu bile değil. sanaldan edinilen sağlık bilgilerinin doğruluğu/kesinliği/güvenilirliği vs., din hakkında edinilen bilginin doğruluğu/kesinliği/güvenilirliği vs. gibi tartışılır seviyede.

yanılan doktorların başına diğer insanlardan ziyade neler neler geliyor...
Eee hocam o zaman ben bu doktoru dava edebilir miyim bu mu oluyor bu olayın doğrusu? Kırık olmadığı halde 2 hafta alçıda kaldık işe de gidemedik :D

• Muhteşem
Reaksiyonlar: cici

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Hazer
Aynısı benim başıma geldi ama şöyle ben motor kazası yaptım sağ ayağım bariyere girdi doktor kırık çatlak yok dedi ama ayağımı kullanamadığım için ve şişip morardığı için alçıya aldılar ve şöyle söyleyim olayın üstünden 9 ay geçti ve hala sağ ayağım da ağrı var esnerken vs ara sıra ayağım ağrıyor yani işin özetinde doktoru suçlamayın deme onun işi hayat kurtarmak senin veya benim veya bir başkasının hayatına engel olmak değil bu ufak hatalar yarın bir gün sana çok büyük ölçü de patlayadabilir.

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,723
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Eee hocam o zaman ben bu doktoru dava edebilir miyim bu mu oluyor bu olayın doğrusu? Kırık olmadığı halde 2 hafta alçıda kaldık işe de gidemedik :D
Evet zengin olmanın püf noktalarından biri de doktorlara dava açmak

Top Bottom