Neler Yeni

Elimdeki Ekran Kartını Kaça satabilirim

LASRUH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kaan
Şu anda elimde AMD Radeon R9 380X Strix Gaming ekran kartı var fakat bozuk. Yaptırmam lazım. Yaptırdıktan maliyeti sizce ne kadar tutar daha önce ekran kartı yaptırdıysanız ve yaptırırsam eğer ortalama bir fiyat verir misiniz satış için. İnternette olmadığı için piyasasını bilmiyorum.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
553
İsim
can
Şu anda elimde AMD Radeon R9 380X Strix Gaming ekran kartı var fakat bozuk. Yaptırmam lazım. Yaptırdıktan maliyeti sizce ne kadar tutar daha önce ekran kartı yaptırdıysanız ve yaptırırsam eğer ortalama bir fiyat verir misiniz satış için. İnternette olmadığı için piyasasını bilmiyorum.
Ekran kartınızın neresi bozuk hocam? kartı çalışır olduğunu farz edelim zaten ederi heral de tahmini söylüyorum 1500-2000 tl arasıdır. Çip ölü ise zaten hurdaya çıkar veya vram arızalı ise muhtemelen 500-1000 tl en az onun tamirine gider vs vs

LASRUH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartınızın neresi bozuk hocam? kartı çalışır olduğunu farz edelim zaten ederi heral de tahmini söylüyorum 1500-2000 TL arasıdır. Çip ölü ise zaten hurdaya çıkar veya vram arızalı ise muhtemelen 500-1000 TL en az onun tamirine gider vs vs
Sanırım her türlü zararına bir işlem oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanırım her türlü zararına bir işlem oluyor.
Tam olarak sorunu nerede bilmiyorum. Driverını yüklüyünce ekran gelmiyor. Şu an normal olarak Chrome girmek için kullanabiliyorum

Top Bottom