Neler Yeni

Elimdeki Kartla Kredi Kartı Bölümünden İşlem Yapabilir Miyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
sadobrondo
kartım kredi kartı özellikli bir banka kartı bu epic gameste alışveriş yaparken GPAY illetine bulaştım ve ürünü bir türlü satın alamadım videolarda yaptığım herşeyin aynısını yapmalarına rağmen onlarınki başarılı oldu

bu işe hiç bulaşmadan üstte bulunan kredi kartı ile öde seçeneğine tıklasam kartım çalışır mı hiç kartımın markasının bölümünü seçmektense ordan direkt bir şekilde oyunumu alabilir miyim

Köylü

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Bahadır Özel
kredi kartı özellikli banka kartı nasıl oluyor?
doğan görünümlü şahin gibi bir şey mi

Köylü

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Bahadır Özel
kredi kartı veya banka kartı farketmeksizin ödeyebilirsin, bir ayrım olmaz

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
kartım kredi kartı özellikli bir banka kartı bu epic gameste alışveriş yaparken GPAY illetine bulaştım ve ürünü bir türlü satın alamadım videolarda yaptığım herşeyin aynısını yapmalarına rağmen onlarınki başarılı oldu

bu işe hiç bulaşmadan üstte bulunan kredi kartı ile öde seçeneğine tıklasam kartım çalışır mı hiç kartımın markasının bölümünü seçmektense ordan direkt bir şekilde oyunumu alabilir miyim
Konu açıp cevap gelmesini bekleyene kadar bu işlemi denesen daha kolay olurdu bence. Hatta yine dene ve konu hakkında bilgisi olmayanlarda öğrenmiş olur sonucu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
sadobrondo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konu açıp cevap gelmesini bekleyene kadar bu işlemi denesen daha kolay olurdu bence. Hatta yine dene ve konu hakkında bilgisi olmayanlarda öğrenmiş olur sonucu.
aga o 15 tlyi çekse -15 olcam burdan da bilmeden sipariş versem olmasa gene aynı şey -30 o riski alamam hocam parayı yerde bulmadım valla da arkadaşı aradım yardımcı oldu harbiden aldım kütüphaneye geldi kurtuldum valla

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,763
Üyeler
157,814
Son üye
Consınow
Top Bottom