Neler Yeni

Elimdeki PC ye tavsiye

Kuyendaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Celal Oğuzhan AKIN
Bütçe
5000
Merhabalar herkese elimde bulunan alt kısımda belirteceğim sisteme anakart ve işlemci güncellemesi yapmak istiyorum genel olarak oynadığım oyunlar aşırı fazla dar boğaza maruz kaldığım için ya uzun süreli donma yada oyunların çökmesi gibi problemler yaşıyorum. Oyunlar hem performans artışı hem de drop sorunlarıma çözüm olması için bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum. ( Genel olarak Xdefiant, DarkandDarker, Wuthering waves, Black desert gibi oyunlar da takılıyorum ve sürekli donma problemleri çekiyorum.). Alacağım ürünleri Taksitle veya 2. el olarak bakacağım şimdiden teşekkürler.

Sistem:
Anakart: MSİ h110m pro-vd
İşlemci: İntelcore i3-7100
Ekran kartı: GTX 1050 Tİ 4GB
Ramler: 2x8 Hyper xfurry 3200 mhz

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Arda Akel
Yanlış Bilgilendirme
Çünkü sistemin yetersiz. Ama sana güzel ve 10 bin küsür TL değerinde bir ''güncelleme'' desteği verebilirim.
Grafik kartın aynı 4 GB kalacak ama GÜÇLENECEK, hem de hazırda bulunan işlemcinin bir nesil üstüne geçebileceksin.

Şimdiden hayırlı olsun, aklına yatarsa o da yani :)

Kuyendaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Celal Oğuzhan AKIN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çünkü sistemin yetersiz. Ama sana güzel ve 10 bin küsür TL değerinde bir ''güncelleme'' desteği verebilirim.
Grafik kartın aynı 4 GB kalacak ama GÜÇLENECEK, hem de hazırda bulunan işlemcinin bir nesil üstüne geçebileceksin.

İyi güzel işlemci önerisinde bulundun da anakart o işlemciyi desteklemiyorum o yüzden önceliiğim ana kart ve işlemci ekran kartına aşırı gereksinim yok oynadığım oyunlar belli. Ama güzel sonraki kademe de ekran kartını alabilirim teşekkürler ekstradan birde anakart yazarsan mükemmel olur.

asko56

80+ Silver

anakartı çalıştırmaz yanlış tavsiye vermeyin

commander

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
kaan

10k bütçeye sadece işlemci ve 1650 mi önerdin ?

Top Bottom