Neler Yeni

En fazla 150 TL steam oyun önerisi

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Gercekten mi? Witcher ı sadece sahne geçerek oynadım cunku. Yoksa witcher 43 saatte bitmez kesinlikle. DLC ler dahil 43 saat
Hatta dostum sana şöyle soyliyeyim daha inandırıcı olur. Oyunda ki en uygunsuz sahneyi anlatayım sana spoiler vermeden. Banka soygunu için bankaya girmemiz gerekiyor ve çete üyemizden kadın olan biri hayat kadını şeklinde
Peki hocam kaç saatte bitti
90 saatte bitti. Çok rahat oynadim ama yan görevleri de yapmaya çalıştım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki hocam kaç saatte bitti
Sen şuanda rdr 2 yi oynamak isteyip istemiyecegini mi sorguliyorsun anlamadım. Sorgulamana gerek bile yok. Fiyatını hak eden muazzam ötesi bir oyun.Dünyanın en iyi oyunudur kendisi tanıştırayım. Hem hikaye bitince online da akar gidersin.

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,098
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konu dışı,Futbol
Hatta dostum sana şöyle soyliyeyim daha inandırıcı olur. Oyunda ki en uygunsuz sahneyi anlatayım sana spoiler vermeden. Banka soygunu için bankaya girmemiz gerekiyor ve çete üyemizden kadın olan biri hayat kadını şeklinde
90 saatte bitti. Çok rahat oynarım ama yan görevleri de yapmaya çalıştım.
Peki
90 saatte bitti. Çok rahat oynadim ama yan görevleri de yapmaya çalıştım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen şuanda rdr 2 yi oynamak isteyip istemiyecegini mi sorguliyorsun anlamadım. Sorgulamana gerek bile yok. Fiyatını hak eden muazzam ötesi bir oyun.Dünyanın en iyi oyunudur kendisi tanıştırayım. Hem hikaye bitince online da akar gidersin.
Hocam saat sormamın nedeni sürekli oyun alabilecek biri değilim. Bayram paramla alacağım bu oyunları da. Ve oyun bitirince oyuna giresim gelmiyor.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Peki

Hocam saat sormamın nedeni sürekli oyun alabilecek biri değilim. Bayram paramla alacağım bu oyunları da. Ve oyun bitirince oyuna giresim gelmiyor.
Anladım kardeşim. Uzun soluklu bir oyun. Oyunu bitirsen bile online sayesinde tekrar tekrar oynarsın.

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,098
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Hepinize merhabalar. Sizden bir isteğim olacak. Hikaye tabanlı, en fazla 150 TL olacak oyun önerebilir misiniz? Biraz önce 43 saatte Witcher 3 ün tamamını bitirdim Dlc ler i le birlikte. Aile ortamında olduğumdan dolayı diyalogları geçtim. Ama güzel oyundu.( Steam takıntım var sadece steam olursa sevinirim)
Forza Horizon 4 Ultimate tavsiye ederim zevkle oynuyorum tabii bu senin arabaları, yarışları sevmene bağlı. Ayrıca RDR2 şuan Playstore'da 186 TL kesinlikle hak ediyor fiyatını

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,098
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Forza Horizon 4 Ultimate tavsiye ederim zevkle oynuyorum tabii bu senin arabaları, yarışları sevmene bağlı. Ayrıca RDR2 şuan Playstore'da 186 TL kesinlikle hak ediyor fiyatını
Arabalara pek ilgili değilim. Ama alırsam 45 e the crew 2 alırım ucuz diye ama forza ya 150 TL vermem.

Son düzenleme:

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Arabalara pek ilgili değilim. Ama alırsam 45 e the crew 2 alırım ucuz diye
Crew 2 oynamadım ama izlediğim videolarda pek hoşuma gitmemişti. Haritası devasaymış New York'tan Los Angeles'a gerçek saatle 1 saatte gidiliyormuş eğer haritada gezmeyi seviyorsan alabilirsin.

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,098
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Crew 2 oynamadım ama izlediğim videolarda pek hoşuma gitmemişti. Haritası devasaymış New York'tan Los Angeles'a gerçek saatle 1 saatte gidiliyormuş eğer haritada gezmeyi seviyorsan alabilirsin.
Forza gibi gözüküyor.

Top Bottom