Neler Yeni

En fazla 25 bine sistem önerisi

neperia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ela eksi
İnternetten hazır olarak bulduğum bir kasayı içindeki bazı şeyleri değiştirerek almayı düşünüyorum ama bu konularda gerçekten en ufak bir fikrim bile yok ve uzun süreli kullanacağım için düzgün bir şey almak istiyorum. Şu an okuduğum yorumlara göre bir kaç değişiklik yaptığım sistem bu:

Ekran görüntüsü 2023-02-19 172252.png
Ekran görüntüsü 2023-02-19 172305.png

Kasayı Zalman N5 MF olarak değiştirdim görseldeki kasanın ısınma sorunu olduğunu okuduğum için.
Dediğim gibi, hiçbir şey bilmiyorum ve yardım ederseniz çok sevinirim. Bu kasada değiştirebileceğim şeyler ya da daha iyi şeylerin önerisi vb.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca kioxia erceria g2 1tb ssd harddisk nasıl olur samsung yerine?

Ve monitör dahil 25k, msi'ın monitörünü almayı düşünüyorum. O yüzden 20k olarak sayabiliriz kasayı tamamen. Aklıma şimdi geldi:((

Son düzenleme:

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
dostum işlemci apu işlemci gerek yok ona ryzen5 5600 olsun.
Ekran kartın güzel ama bütçene göre kötü RTX 3060Tİ olsun
Anakartın B550 olsun

....

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Esat Keser

İnternetten hazır olarak bulduğum bir kasayı içindeki bazı şeyleri değiştirerek almayı düşünüyorum ama bu konularda gerçekten en ufak bir fikrim bile yok ve uzun süreli kullanacağım için düzgün bir şey almak istiyorum. Şu an okuduğum yorumlara göre bir kaç değişiklik yaptığım sistem bu:

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Kasayı Zalman N5 MF olarak değiştirdim görseldeki kasanın ısınma sorunu olduğunu okuduğum için.
Dediğim gibi, hiçbir şey bilmiyorum ve yardım ederseniz çok sevinirim. Bu kasada değiştirebileceğim şeyler ya da daha iyi şeylerin önerisi vb.

Ve monitör dahil 25k, msi'ın monitörünü almayı düşünüyorum. O yüzden 20k olarak sayabiliriz kasayı tamamen. Aklıma şimdi geldi:((
hangi monitörü alıcaksın

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,349
İsim
Olcay akbulut

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

hocam işlemciyi neden apu alıyorsunuz özel bi sebebi var mı yoksa farkında mı deilsiniz

1v9uknow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Ayhan TOPCU
Arkadaşın attığı sistem bütçeniz için gayet iyi hocam. Birebir aynısını kullanıyorum. Çok bilginiz olmadığını söylemişsiniz o yüzden attığınız sistem çok kötü o bütçeye göre. Bu hazır sistemi alabilirsiniz direkt

mert1337

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Mert Çiçek

Arkadaşın attığı sistem bütçeniz için gayet iyi hocam. Birebir aynısını kullanıyorum. Çok bilginiz olmadığını söylemişsiniz o yüzden attığınız sistem çok kötü o bütçeye göre. Bu hazır sistemi alabilirsiniz direkt
Bu sistem olması gerekenden daha pahalı diye düşünüyorum. Sadece ekran kartına 2.000TL kâr fiyatı koymuşlar diğer parçalara bakmadım bile.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,117
İsim
kilan embappe
Arkadaşın sistemi kötü ama önerenlerin ki de birbirinden kötü?

RAM i oradan apacer olanı seçin
alttan da FSP psu seçin

1v9uknow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Ayhan TOPCU
Bu sistem olması gerekenden daha pahalı diye düşünüyorum. Sadece ekran kartına 2.000TL kâr fiyatı koymuşlar diğer parçalara bakmadım bile.
Ben pahalı olduğunu düşünmüyorum. 12400F + 3060 Ti 'ı bu fiyattan daha ucuza herhangi bir sitede bulamıyorsunuz hocam. Bulsanız bile parçaların markaları gigabyte, fsp vs oluyor. Ekran kartından, PSU'ya kadar Asus bir sistem için bence gayet normal fiyat. Inno3d, galax karısık bir sistem toplarsan 2k daha ucuza toplarsın muhtemelen ama ben tavsiye etmiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,160
Üyeler
149,154
Son üye
rufflyN
Top Bottom