Neler Yeni

En İyi Assassin's Creed Oyunu'

En İyi Assassin's Creed Oyunu

• Assassin's Creed

Oylar: 0 0.0%
  • Assassin's Creed II

Oylar: 10 20.0%
  • Assassin's Creed: Brotherhood

Oylar: 2 4.0%
  • Assassin's Creed: Revelations

• Assassin's Creed III

Oylar: 4 8.0%
  • Assassin's Creed IV: Black Flag

Oylar: 7 14.0%
  • Assassin's Creed: Unity

Oylar: 4 8.0%
  • Assassin's Creed: Syndicate

• Assassin's Creed: Origins

Oylar: 3 6.0%
  • Assassin's Creed: Odyssey

Oylar: 12 24.0%
  • Assassin's Creed: Vallhalla

Oylar: 8 16.0%

• Oy kullanan toplam üye
    50

MotionlessINWhite

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,521
İsim
Chris Motionless
Benim için AC: 1-2-3 en iyi seri oyunudur.

Güncel olarak ise Odyssey.

İsimsizKaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
Burak Taha Koca
Ya ben oyuna pata küte dövüş için girmiyorum ki iyi yapımlar ama AC demeye bin şahit gerekir onlara.

Duvarlara desen rahatla tırmanamıyorsun özgürlüğün yok tam anlamı ile, gizlilik diye bir şey yok pata küte dövüş var bu dövüş sistemi syndicate'de de vardı ama gizlilik yine ön plandaydı.

Garfikleri ve temaları için oynanan oyunlar.
genel bir oyun mantığında bakarsanız son üç oyunda fıstık gibi oyunlar onda sorun yok ama oyunun evrenine uymuyor bence,skill basmak destiny gibi skin çıkarmak gizliliği geri plana atmak saçma geliyor bana.

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Benim için AC: 2 serinin en iyi oyunu.

Güncel olarak ise Odyssey.
Biz senle bunu konuşalım canım :)

genel bir oyun mantığında bakarsanız son üç oyunda fıstık gibi oyunlar onda sorun yok ama oyunun evrenine uymuyor bence,skill basmak destiny gibi skin çıkarmak gizliliği geri plana atmak saçma geliyor bana.
Adı üstünde Assassin's Creed suikast olayı oyunun ama son üçlemede suikast yok ben göremedim.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok

Criasy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Berke Yiğit
Millet kimin ne düşündüğüne bakmadan, ya sosyal medyadaki çoğunluğun fikrini benimsiyor ya da kendi fikri haricine laf ettirmiyor. Kim ne severse sevsin, kim ne oynarsa oynasın, oyun bu.

Bir oyun seni eğlendiriyorsa, o oyunun genel kitlede ya da dünya çapında illa 100 puan alması gerekmiyor. Ya da tam tersi; bir oyun seni eğlendirmiyorsa, o oyunun genel kitle tarafından da sevilmemesi/sıkıcı bulunması gerekmiyor. Arkadaş da konuyu bunun üzerine açmış zaten, kişilerin farklı fikirlerini okumak için.

O yüzden; o çok kötü, bu çok iyi, seriyi bozdu, seriyi iyileştirdi demek yerine sakince "olabilir" deyip gerekirse de saygı çerçevesinde eleştirmek gerek.

Bu kadar basit.
Hocam benim bu konuyu açma sebebim, insanların hangi oyunu sevdiğini öğrenmek. Yok insanlar hangi oyunu seviyorsa onu yükleyeyim Yok bu oyuna sıkıcı diyorlar bunu oynamayayım gibi bir amaçla açmadım bu konuyu.

Tamamen insanların hangi oyunu sevdiğini ve oyunlar hakkındaki düşüncelerini öğrenmek için açtım bu konuyu. Zaten benim çoğu Assassin's Creed oyununu bitirmişliğim var.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Hocam benim bu konuyu açma sebebim, insanların hangi oyunu sevdiğini öğrenmek. Yok insanlar hangi oyunu seviyorsa onu yükleyeyim Yok bu oyuna sıkıcı diyorlar bunu oynamayayım gibi bir amaçla açmadım bu konuyu.

Tamamen insanların hangi oyunu sevdiğini ve oyunlar hakkındaki düşüncelerini öğrenmek için açtım bu konuyu. Zaten benim çoğu Assassin's Creed oyununu bitirmişliğim var.
Ben de onu dedim zaten, siz gayet normal ve iyi bir niyetle açmışsınız. Ama ben Origins falan seçince birkaç arkadaşın sinirine dokunmuştu geçmiş aylarda. Onlara ve onlar gibi olanlara söyledim sözlerimi. Çünkü eminim ki bu konu altına gelip insanların zevkleri hakkında saçma sapan yorum yapacaklar veya özelden rahatsız edecekler var. Öyle garip insanlar çok gördüm gerek bu forumda gerekse başka mecralarda.

Criasy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Berke Yiğit
Ben de onu dedim zaten, siz gayet normal ve iyi bir niyetle açmışsınız. Ama ben Origins falan seçince birkaç arkadaşın sinirine dokunmuştu geçmiş aylarda. Onlara ve onlar gibi olanlara söyledim sözlerimi. Çünkü eminim ki bu konu altına gelip insanların zevkleri hakkında saçma sapan yorum yapacaklar veya özelden rahatsız edecekler var. Öyle garip insanlar çok gördüm gerek bu forumda gerekse başka mecralarda.
Haklısınız...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben Valhalla'cıyım bu arada :D :D

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok

Criasy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Berke Yiğit

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Epic Games'te indirime girdiğinde almıştım, iyiki almışım
Ben de Origins'i aldım bu indirimlerde. Henüz tam anlamıyla oynama fırsatım olmadı, 3 ay tatilde yardırıyorum ben genelde :D.

Criasy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Berke Yiğit
Valhalla bir anda uçtu
2 oydu 6 oldu

Ben de Origins'i aldım bu indirimlerde. Henüz tam anlamıyla oynama fırsatım olmadı, 3 ay tatilde yardırıyorum ben genelde :D.
Genelde öyle olur zaten insanın fırsatı olmuyor

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Valhalla bir anda uçtu
2 oydu 6 oldu

Genelde öyle olur zaten insanın fırsatı olmuyor
Şimdi bir de AYT çalışmam falan lazım o yüzden zamanım yok. E malum zaten yazılı haftaları da bir bitiyor bir başlıyor...

Top Bottom