Neler Yeni

Yardım En İyi Enerji İçeceği Hangisi

VitoScaletta

80+ Gold
uyku düzenimi düzelticem diye hala uyumuyorum akşama kadar da uyumuycam enerji içeceklerine pek inanmazdım ama saat 4-5 gibi uykum geldi aylar önce fitness salonundan aldığım performans adlı enerji içeceğini dolaba koymuştum içmiyodum şekerli diye ve içtim birazda olsa beni kendime getirdi ve işe yaradığına inandım ama gine uykum gelmeye başlıyo ve salona gidicem bana enerji lazım birde gün boyu ders çalışıcam kafeini en fazla en iyi enerji içeceği hangisidir

VitoScaletta

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Rambo87

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
ben zaten hiç tüketmiyorum kahve falan da içmiyorum 8-9 aydır aburcubur yemiyorum sadece bu günü atlatabilmek için enerji içeceği içmem lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ozaman hic durma ve al derim. Damarla güzel bi etki yapsin😂😂😂
vucuduma hiç kafein almadığım için ömür boyu kafeine güzel tepki veriyor vucudum o yüzden bugün almam lazım

VitoScaletta

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alıcam ama en iyisi hangisi redbull alıyım o zaman kimse cevap vermiyor :D

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,071
İsim
Mert Can Ergün
monster içiyorum

Aizen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Harun Kayatekin
Ben hepsini içtim hotline dan tut black bruna kadar en keyiflisi redbull hiç bir şekilde mideni bulandırmıyor monster bana çok şekerli geldi burn de güzel ben genellikle redbull içiyorum fakat burnde güzel ama monster çok şekerli bence tadarsan anlarsın zaten.

VitoScaletta

80+ Gold
Ben hepsini içtim hotline dan tut black bruna kadar en keyiflisi redbull hiç bir şekilde mideni bulandırmıyor monster bana çok şekerli geldi burn de güzel ben genellikle redbull içiyorum fakat burnde güzel ama monster çok şekerli bence tadarsan anlarsın zaten.
redbull şekersiz nasıl gerçi bizim burda olmayabilir neyse redbull alıp geçiyim o zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

LNA KALBİM KÜT KÜT KÜT ATIYO ÇOK HIZLI OHA :D YENİ FARKETTİM KORKMAYA BAŞLADIM

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
uyku düzenimi düzelticem diye hala uyumuyorum akşama kadar da uyumuycam enerji içeceklerine pek inanmazdım ama saat 4-5 gibi uykum geldi aylar önce fitness salonundan aldığım performans adlı enerji içeceğini dolaba koymuştum içmiyodum şekerli diye ve içtim birazda olsa beni kendime getirdi ve işe yaradığına inandım ama gine uykum gelmeye başlıyo ve salona gidicem bana enerji lazım birde gün boyu ders çalışıcam kafeini en fazla en iyi enerji içeceği hangisidir
Tad olarak en hoşuma giden burn fakat alisamadigim için redbull diyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,457
Üyeler
156,777
Son üye
İreoooni
Top Bottom