Neler Yeni

Öneri en kaliteli termal pad ve termal macun tavsiyesi

En kaliteli termal pad ve termal macun arıyorum önerileriniz nedir aceba edit: bütçede herhangi bir sınır yok dediğim gibi kaliteli arıyorum
edit 2: arkadaşlar bakın ben bunu alcaktım https://www.hepsiburada.com/coolerm...mal-macun-r2-mgz-ndsg-n15m-r2-pm-HB00000NA4HC daha iyisini önerirsiniz belki vardır benim bilmediğim bunun daha iyisi diye yazdım öneridğiniz macunlar bundan daha düşük kalıyor

Son düzenleme:

altin cocuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,077
İsim
neu

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
Aliexpressten Mtg10

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
MTG10 ve Arctic MX-4 bu iki macun dünyanın en kalitelilerindendir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam bu sizin attığınızdan daha iyi değil mi
ben bu size attığımın bir eski modelini kullanıyordum az kaldı biteçek aslında bunu alacaktım ama daha iyisi varsa onu alayım dedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pad hakkında bilgim yok.
hocam sizin attığınız mı bu mu
ben bu benim attığımı alayım diyordum, zaten bu size attığımın bir eski sürümünü kullanıyorum memnunum ama daha iyisi varsa size attığımın neden olmasın

Osmanbayirr

80+ Bronze
hocam bu sizin attığınızdan daha iyi değil mi
ben bu size attığımın bir eski modelini kullanıyordum az kaldı biteçek aslında bunu alacaktım ama daha iyisi varsa onu alayım dedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam sizin attığınız mı bu mu
ben bu benim attığımı alayım diyordum ama zaten bu size attığımın bir eski sürümünü kullanıyorum memnunum ama daha iyisi varsa size attığımın neden olmasın
Evet hocam daha iyi ama benim attığım bu fiyat aralığındaki en iyi termal macunlarından biri bütçe belirtmediniz için bunu uygun gördüm

Evet hocam daha iyi ama benim attığım bu fiyat aralığındaki en iyi termal macunlarından biri bütçe belirtmediniz için bunu uygun gördüm
bütçede sınır yok hocam sonradan ekledim konuya bütçe ile alakalı durumu dediğim gibi bana (En kalitelisi) lazım

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,887
İsim
Barış Karalı
Bunu bir kişi daha önermişti hocam demek ki kaliteli bakalım youtube da benim attığım cooler master ile sizin attığınız termal macunun karşılaştırması var mı
Bilmiyorum ikisi aynı anda yoksa bile ayrı ayrı testleri vardır illaki.

Top Bottom