Neler Yeni

En Optimizasyonlu/Sorunsuz RX 570 Driver önerisi

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dostlar bildiğiniz üzere 500 serisi desteği bitti o yüzden artık driver gelmiyor :( şu en son indirdiğim driver da arada ekran bozuluyor valorantta oyundayken ALT+R yaptığımda mavi ekran hatası vs veriyor bunları yaşamamak için en iyi sürüm hangisidir sizce?

WestnighT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
inan
Bu bilgiyi nereden aldın ? Hiçbir yerde bulamadım desteğin bittiğine dair bilgi.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu bilgiyi nereden aldın ? Hiçbir yerde bulamadım desteğin bittiğine dair bilgi.
?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben en son sürümü kullanıyordum. Hiçbir şey de olmuyordu.

WestnighT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
inan
?
Yabancı kaynaklarda bulamadım. Bence böyle bir şey olmaz çünkü 1050 ti bile destek arıyorken AMD bunu yapmaz diye düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazı yazılar buldum ama yinede kullanmaya devam ederim ben. Malum ekran kartı fiyatları maalesef...

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yabancı kaynaklarda bulamadım. Bence böyle bir şey olmaz çünkü 1050 ti bile destek arıyorken AMD bunu yapmaz diye düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazı yazılar buldum ama yinede kullanmaya devam ederim ben. Malum ekran kartı fiyatları maalesef...
Hocam siz anlamakmı istemiyorsunuz bilmiyorum zaten kart bende 2 aydır güncelleme gelmiyor en son indirdiğim güncellemede hep bi kasıyor donuyor ben sorunsuz driver önerisi istiyorum sen hala amd öyle bir şey yapamaz diyip duruyorsun

WestnighT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
inan
Hocam siz anlamakmı istemiyorsunuz bilmiyorum zaten kart bende 2 aydır güncelleme gelmiyor en son indirdiğim güncellemede hep bi kasıyor donuyor ben sorunsuz driver önerisi istiyorum sen hala amd öyle bir şey yapamaz diyip duruyorsun
En son güncelleme kasıyorsa hangisi iyi olur bilmem ben en son geleni kullanıyorum. 2022 olanlardan uzak dur derim siyah ekran veriyordu benimki hep. Ben olsam 2023 sürümlerini denerdim.9 aydır falan güncelleme yapmamıştım o sürüm güzeldi onu bulabilirsem hangi sürüm yazarım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,155
Üyeler
157,035
Son üye
Murat055
Top Bottom