Neler Yeni

Rehber En Ucuz Oyuncu Bilgisayarı Rehberi

Ryuga Kishatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Ryuga Kishatu
a
elindekinin kıymetini bil
çok iyi sistemin var benim sistemime göre
aga bi tek ben mi sistemlere karşı doyumsuzum 1660 s sistemim var 6 k ya aldım rtx 2060 alamadım diye hala yanıyorum (ego olarak algılanmasın ben almadan bir kaç ay önce rtx 2060 geliyordu o yüzden söyledim)

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,502
İsim
Ümit Can
elindekinin kıymetini bil
çok iyi sistemin var benim sistemime göre
hocam garip bi şekilde neredeyse her oyunda kasıyor çok zorlanıyor sistem. Valorant fightlarda 20fpse kadar düşüyor paso drop giriyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

a

aga bi tek ben mi sistemlere karşı doyumsuzum 1660 s sistemim var 6 k ya aldım rtx 2060 alamadım diye hala yanıyorum (ego olarak algılanmasın ben almadan bir kaç ay önce rtx 2060 geliyordu o yüzden söyledim)
1660Super mi? oney gardaş yarısını bana ver 😂

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
hocam garip bi şekilde neredeyse her oyunda kasıyor çok zorlanıyor sistem. Valorant fightlarda 20fpse kadar düşüyor paso drop giriyor.

Hangi ayarlarda oynuyorsun genellikle?
ultra high ayarlar o sistem için iyi değil

Ryuga Kishatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Ryuga Kishatu

reis ben bu sistemi almak için aç kaldım aç :D ama inan biriktirmek isteyen herkes biriktiriyor ben 1 yılda 4 k biriktirdim ailemde yardımcı oldu aldım bayram gibi olaylarda sağdan soldan gelen her parayı köşeye attım ayrıca günlük 20 tl olan okul harçlığımın her gün 15 tl sini köşeye attım böyle yaparak sende alabilirsin sadece biraz sabır istiyor insan ne zaman alacam diye bütün gün pc araştırıyor

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,502
İsim
Ümit Can
Hangi ayarlarda oynuyorsun genellikle?
ultra high ayarlar o sistem için iyi değil
hocam en düşük çözünürlük ve aklına gelebilecek her şey en düşükte.
baya mc grafikleri var.
Sistemi zorlamak için orta-yüksek falan deniyorum belki sistem biraz zorlanırsa yüksek fps verir diye bu sefer fight olmazken de fps düşüyo

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
a

1660s de gayet iyi bir kart 2060 alamadım diye üzülme
1660s yi ray tracingsiz 2060 olarak düşünebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Berat Toprak
Instagram
instagram.com/toprakbugagirdi
Steam
TheTopraks
Twitter
marskadarhos
a

kardeşim bir arakdaşım var o da böyle. Ben ona açık açık aç gözlü diyorum. Sana da sadece kapitalizme fazla kapılma diyorum. :D

Ryuga Kishatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Ryuga Kishatu
1660s de gayet iyi bir kart 2060 alamadım diye üzülme
1660s yi ray tracingsiz 2060 olarak düşünebilirsin
hocam nasıl düşüneyim rahat 15 fps fark oluyor fakat önemli değil fx4100 Radeon HD 4350 sistemden geçince devrim gibi geldi :D

kardeşim bir arakdaşım var o da böyle. Ben ona açık açık aç gözlü diyorum. Sana da sadece kapitalizme fazla kapılma diyorum. :D
doğru diyorsun hocam bildiğin aç gözlülük yapıyorum ama insan aylarca para biriktirince en iyisinide istiyor

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
hocam nasıl düşüneyim rahat 15 fps fark oluyor fakat önemli değil fx4100 Radeon HD 4350 sistemden geçince devrim gibi geldi :D

doğru diyorsun hocam bildiğin aç gözlülük yapıyorum ama insan aylarca para biriktirince en iyisinide istiyor
anladım.
ZAA RTX 2060 ALAMAMIŞ 1660S Sİ VAR ZAA ÇÖP KARTA SAHİP HAHAHA (!!)

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Berat Toprak
Instagram
instagram.com/toprakbugagirdi
Steam
TheTopraks
Twitter
marskadarhos
Hocam bilgisayar vs bana boş geliyor ya. Valla eski bilgisayarımdayken çok dert ediyordum da şimdi hevesimi atınca pek de değeri kalmadı. Eskiden hayalimdi şimdi ise sadece bir araç. Sizin için de böyle olmalı.

Ryuga Kishatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Ryuga Kishatu
Hocam bilgisayar vs bana boş geliyor ya. Valla eski bilgisayarımdayken çok dert ediyordum da şimdi hevesimi atınca pek de değeri kalmadı. Eskiden hayalimdi şimdi ise sadece bir araç. Sizin için de böyle olmalı.
benim içinde aslında öyle aldıktan sonra pek heves kalmadı çoğu zaman başka işim olmadığından sıkıla sıkıla pc ile oynuyorum fakat eski pcden buna geçtiğim için memnunum çünki sadece lol oynayabiliyordum eskiden

Top Bottom