Neler Yeni

En Uyguna Gamepass Alma Yöntemi Nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Eren Kuzu
Önümüzdeki günlerde şuan kullanmakta olduğum gamepassim bitecek ve ben yenilemek istiyorum. İlk düşüncem 1 yıl gerekirse 2 yıl uzatmak. Şuanda ki en ucuz gamepass yenileme yöntemi nedir ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önümüzdeki günlerde şuan kullanmakta olduğum gamepassim bitecek ve ben yenilemek istiyorum. İlk düşüncem 1 yıl gerekirse 2 yıl uzatmak. Şuanda ki en ucuz gamepass yenileme yöntemi nedir ?
Hala etkili olan açılmış bir konu varsa linkini de bırakabilirsiniz

Kanicry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Eren
ucuza bir yöntem yok güveniyorsan gidip gamepass key veren sitelerden yarı fiyatına alirsin fakat %95 boş çıkar

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Eren Kuzu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ucuza bir yöntem yok güveniyorsan gidip gamepass key veren sitelerden yarı fiyatına alirsin fakat %95 boş çıkar
hocam arka arkaya alınıp yapılan bir sistem vardı sanki o şuan ne kadar tutuyor biliyor musunuz?

Palo DAYI

80+ Gold
gamepas alıcam bende ama cod serısı yok galıbe yada ben goremedım yanlısmıyım ?

Kanicry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Eren
hocam arka arkaya alınıp yapılan bir sistem vardı sanki o şuan ne kadar tutuyor biliyor musunuz?
benim bildigim kadarıyla o sistem ps de vardı ve hallettiler o işi diye biliyorum xboxda yok galiba alın 1 yil geçin seneye de maaşlara zam gelir aynı seviyeye gelir dert etmeyiniz 😏

gamepas alıcam bende ama cod serısı yok galıbe yada ben goremedım yanlısmıyım ?
cod henüz gelmedi ama gelecektor yakında (2 senedir yakında gelecek) ama en sonunda gelicek ve kazanicaz

Palo DAYI

80+ Gold
benim bildigim kadarıyla o sistem ps de vardı ve hallettiler o işi diye biliyorum xboxda yok galiba alın 1 yil geçin seneye de maaşlara zam gelir aynı seviyeye gelir dert etmeyiniz 😏

cod henüz gelmedi ama gelecektor yakında (2 senedir yakında gelecek) ama en sonunda gelicek ve kazanicaz
sırf cod serısını bıtırmek ıcın alıcaktım ama yokmus :( steamde hepsı 20 dolar :(

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,684
Üyeler
149,959
Son üye
M1RKET
Top Bottom