Neler Yeni

En yakın arkadaşım artık soğuk davranıyor

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Fettah Özalp
Arkadaşlar 3 kişilik Bir arkadaş grubumuz var, o grubdan a kişisi ile 7 yıl b kişisi ilede 5 yıldır konuşuyorum. Birbirimizin Herşeyini biliyoruz her ortamda birbirimize destek oluyoruz, az ve öz arkadaşlarımız var yani. O 3 kişinin de tek arkadaş ortamı o grupdu. B kişisi lise sınavında iyi bir puan alamadı yatılı okula gitti, ilk başlarda hafta sonu hep beraber olsakda zamanla aramız açıldı açıldı derken fazla konuşmamaya başladık. Bana hep yatılı okuldan arkadaşlarını anlatır dururdu bende sevinirdim mutlu olduğu için. Ve zamanlar geçtiki hiç yazmamaya sormamaya başladı hep ben yazıyordum arıyordum. Grupdan kimseyi aramaz sormazdı. Aradan bir zaman geçti mangala gitme teklifi verdik ama müsait olmasına rağmen bahene uydurdu ve gelmedi ve o gün öbür okul arkadaşları ile piknik tarzı bir yere gitmiş. Gelmek istemiyorum yada başka arkadaşlarımla gezeceğim diye bilirdi ama baheneler uydurdu. Artık 2 yabancı olduk ben onu kaybetmemek için herşeyi yaparken onun beni kafasına takmaması koymadı değil. oysaki kafamız çok sarıyordu, belkide artık yeni insanlar ile tanıştığından biz eğlenceli değilizdir. Masa hâlâ 2 kişilik. Derdimi dökmek için yazdım elbet gülenler olacaktır

Oscar

80+ Bronze
Arkadaşlar 3 kişilik Bir arkadaş grubumuz var, o grubdan a kişisi ile 7 yıl b kişisi ilede 5 yıldır konuşuyorum. Birbirimizin Herşeyini biliyoruz her ortamda birbirimize destek oluyoruz, az ve öz arkadaşlarımız var yani. O 3 kişinin de tek arkadaş ortamı o grupdu. B kişisi lise sınavında iyi bir puan alamadı yatılı okula gitti, ilk başlarda hafta sonu hep beraber olsakda zamanla aramız açıldı açıldı derken fazla konuşmamaya başladık. Bana hep yatılı okuldan arkadaşlarını anlatır dururdu bende sevinirdim mutlu olduğu için. Ve zamanlar geçtiki hiç yazmamaya sormamaya başladı hep ben yazıyordum arıyordum. Grupdan kimseyi aramaz sormazdı. Aradan bir zaman geçti mangala gitme teklifi verdik ama müsait olmasına rağmen bahene uydurdu ve gelmedi ve o gün öbür okul arkadaşları ile piknik tarzı bir yere gitmiş. Gelmek istemiyorum yada başka arkadaşlarımla gezeceğim diye bilirdi ama baheneler uydurdu. Artık 2 yabancı olduk ben onu kaybetmemek için herşeyi yaparken onun beni kafasına takmaması koymadı değil. oysaki kafamız çok sarıyordu, belkide artık yeni insanlar ile tanıştığından biz eğlenceli değilizdir. Masa hâlâ 2 kişilik. Derdimi dökmek için yazdım elbet gülenler olacaktır
Kendi bilir kardeşim çok takma kafana boşver gitsin. Kendisine yanlış bir davranışta bulunmadıysan kendi durduk yere soğuk davranıyorsa yapacak bir şey yok, dediğin gibi belki siz eğlenceli değilsinizdir.

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,569
İsim
Kgn
Salla gitsin tercihi öyleymiş. İllaki bir zaman gelir naber nasılsın diyecek takılalım mı diyecek o zamanda sen tavrını koyarsın

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
CesarVialpando
Salla gitsin kankam böylelerini boşver.

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
684
İsim
Semih
Hocam gerçekten takma kafaya bak yaşantına. Yaklaşık 11 yıllık dostumla ilişkimi 2 hafta önce kestim. Benden ne eksildi dersen, hiçbir şey. Okul başladığından beri hep bir kız meselesi dönüyordu, arkadaş ortamı gittikçe genişledi. Ben açık liseyedeyim onu belirteyim. Her neyse bu arkadaş ortamı genişledikçe, karı kız muhabbeti de artık iyice zıvanadan çıkmaya başladı. Hiçbir zaman yüzüne karşı demedim,demedik. Ancak bir yerde kopacağı o kadar belliydi ki, biz, yani dostları yerine 2 günlük adı sanı unutulacak çocuklara değer vermeye başladı. Bizi arka plana atıp onlarla vakit geçirmeye başladı. Dost dediğin böyle bir şey değil. Bunu kendisine anlatmama rağmen herkesin yapacağı gibi kendini haklı çıkarmaya çalıştı. Konuyu uzatmadım Allah'a emanet dedim ilişiği kestim.Arkadaş olmak farklı bir şey dost olmak farklı bir şey.Bunu anladığım en iyi deneyimlerden sadece bir tanesiydi.

Kara*

80+ Silver
Bu kadar takılma dostum, her arkadaşlıklar 10/10 olacak diye bir şey yok. Çocuk yeni ortamında memnundur, o sürede açıldığı için sizinle eskisi gibi olamayacağını biliyor, size eski manita gibi tavır sergiliyor. Sallayın gitsin.

Top Bottom