Neler Yeni

En yakın Steam indirimleri ne zaman ?

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
al kanka tavsiye ederim
arkadaşlarınla oynarsan efsana oluyor tek girersen kanser olursun
almadan önce sana ufak bi tavsiye vereyim oyunda kimseye selam verme yoksa ailene bile hakaret ederler o kadar kötüye gitmiş bizim milletimiz
neyse oyunu benim gibi tek oturuşta 9 saat falan oynama yoksa psikolojin bozulur evde mutfağa giderken bile taktiksel bir şekilde haraket ediyorum o derece
oyunda nam ları biriktirmek ilk zamanlar zor gelecek sana sonradan biraz daha iyi kasarsın
ama tavsiyem hep biriktir 20-25k nam a satılan operatörleri al
Boşver kral evde abim var zaten taktiksel bir şekilde giderken belki bayıltıp pc de daha rahat oynarım.

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
Boşver kral evde abim var zaten taktiksel bir şekilde giderken belki bayıltıp PC de daha rahat oynarım.
aynen kanka cav rölü oynayıp arkadan abini bıçakla öldürmeden önce kimin nerde oyduğunu sana söylesin :Dklhfkjfsdg

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
aynen kanka cav rölü oynayıp arkadan abini bıçakla öldürmeden önce kimin nerde oyduğunu sana söylesin :Dklhfkjfsdg
evde muhabbet kuşu var önce kuşu tutup salona atarım abim bir şasırır sonra tak arkadan takarım bıçağı.

UzunKing

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,031
İsim
Burak
30 kasımda mı ne olacaktı öyle bişeydey di

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
yaaa kayıtlara ismini al hem acun abi hayvanları seviyor
Şuan elimde zor yazıyorum mekanik klavye sesini çok seviyor özellikle space ve enter tuşunun sesini ara sıra klavyeye çıkıp rastgele tuşlara basıyor.

ÆMRE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
476
İsim
NoOb_GaMeR
Şuan elimde zor yazıyorum mekanik klavye sesini çok seviyor özellikle space ve enter tuşunun sesini ara sıra klavyeye çıkıp rastgele tuşlara basıyor.
abi kazanırsanız komisyonumu alırım (!)

Top Bottom