Neler Yeni

Enis KirazOğlu Sadece Bana Mı Sempatik Geliyor

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,098
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konu dışı,Futbol
Ben pek sevmiyorum

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,824
İsim
Akın Taşkan

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Sadece Banamı Sempatik Geliyor Aynı Sektörde Olan Dost Kayaoğlunu Hiç Sevmiyorum Fikirleri Olsun Yorumlama Tarzı Olsun Bi Oyun Hep En Sevdiğiyle Kıyaslıyor Ve Soğuk Birisi Bence
Ekonomi Hakkında Çok İyi Eleştri Güzel Oyun Eleştrisi Zamanı Geldi Düşük PC oyun videosu TR Youtube da En Fav Kanalım Olabilir Hatta Aynen Oyun Olarak Enis KirazoğLU Eğlen Olarak Orkun Işıtmak Olur Heralde Sizin Fikirlerinizi Merak Ediyorum
Hayır.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Sadece Banamı Sempatik Geliyor Aynı Sektörde Olan Dost Kayaoğlunu Hiç Sevmiyorum Fikirleri Olsun Yorumlama Tarzı Olsun Bi Oyun Hep En Sevdiğiyle Kıyaslıyor Ve Soğuk Birisi Bence
Ekonomi Hakkında Çok İyi Eleştri Güzel Oyun Eleştrisi Zamanı Geldi Düşük PC oyun videosu TR Youtube da En Fav Kanalım Olabilir Hatta Aynen Oyun Olarak Enis KirazoğLU Eğlen Olarak Orkun Işıtmak Olur Heralde Sizin Fikirlerinizi Merak Ediyorum
Enis Kirazoğlu'nun videoları kısa ve öz hem de oyun tarzı bana uyuyor o yüzden çok seviyorum. Aşırı sempatik birisi zaten. Dost Kayaoğlu ise çok negatif bir insanmış gibi geliyor bana. Çok bıkkın, yıkık gibi. İncelemeleri de çok uzun oluyor ve oyun tarzı da bana uymuyor. O yüzden Dost'u pek sevmiyorum.

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,900
İsim
Chloe Grace Moretz
bir çok kişi seviyor enisi

KirliKill

80+ Silver
bugün yine bir ubisoftun vaka ama bir o kadarda şahane bir açık dünya rpg oyununa tanıklık edicez
*90 lı atari müziği "kalitenin bir numaralı adresine hoş geldiniz"*
ama öncelikle msi'nınrtx li laptopuna bir bakalım şebnemle birlikte bakacağız

tunca,orhun ve ENİS. çok kral adamlar )

Sıpekular

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
İbrahim
Sevilir.

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
Cemal Faruk Koçak
40-50dk video atmasa daha iyi olacak. 😀
D-dostum siz x1 de mi video izliyorsunuz çıldırmışsınız.
Ben hiç bir videonun Dost kayaoğlu bile olsa hayatımdan 40-50 dk almasına izin vermem.
x2 de anlamıyorsan 1.50 de izle ben son 4-5 aydır öyleyim vakit kazanıyorum

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dost kayaoğlunu her izlediğimde stres tavan oluyor oyna geç bu kadar yorumlayacak zamanın varsa git kendin muhteşem bir oyun yap
Yeni oyun yapmakla ne alakası var? Adamın kanalı zaten oyun eleştiri kanalı. Her oyunu kendine göre detaylıca inceliyor, eleştiriyor nesi kötü bunun?

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
Yeni oyun yapmakla ne alakası var? Adamın kanalı zaten oyun eleştiri kanalı. Her oyunu kendine göre detaylıca inceliyor, eleştiriyor nesi kötü bunun?
her oyunu rdr2 ile tlou2 ile karşılaştırıyor
ve bi oyunu sevmediğinde göme göme söylüyor gidip eksik taraflarını söyliyeceğine dalga geçerek gömüyor söyleki eksik taraflarını öğrenelim yapıcı ol yani bende hiç sevmiyorum şahsen dost kayaoğlunu ve bana hiç sempatik gelmiyor

Chrollo04

80+ Bronze
Kötü demedim ki sadece çoğu kişinin beğendiği şeyleri beğenmemekte çaba göstermesi hoşuma gitmiyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,927
Üyeler
140,727
Son üye
Orhankayra
Top Bottom