Neler Yeni

Enpara harcama taksitlendirme yurt dışı ürün

Mr.Cerrah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Burak
Dostlar Amazon üzerinden bu ürünü satın aldım kart hareketlerimde amazon.com.tr İstanbul TR TR olarak gözüküyor ödemem ama bu ürün yurt dışı ürünü bunu söylememin nedeni de yurt dışı alışverişinde taksitlendirme yapmak yasak bankada ondan dolayı biraz korkuyorum açıkçası konu hakkında bilgisi veya deneyimi olan var mı? Ödemeyi Amazon mu yapıyor acaba onlara öyleyse taksitlendirme yapabilirim gibi geliyor bana ama bankada taksitlendirme yaparken...yurt dışı alışverişi olmadığını beyan ederim diye bir kutucuk var ondan korkuyorum biraz uzattım teşekkürler.
Ürün bu.

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim
amaan yap gitsin nolacak sanki :D en fazla taksidi iptal ederler

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Dostlar Amazon üzerinden bu ürünü satın aldım kart hareketlerimde amazon.com.tr İstanbul TR TR olarak gözüküyor ödemem ama bu ürün yurt dışı ürünü bunu söylememin nedeni de yurt dışı alışverişinde taksitlendirme yapmak yasak bankada ondan dolayı biraz korkuyorum açıkçası konu hakkında bilgisi veya deneyimi olan var mı? Ödemeyi Amazon mu yapıyor acaba onlara öyleyse taksitlendirme yapabilirim gibi geliyor bana ama bankada taksitlendirme yaparken...yurt dışı alışverişi olmadığını beyan ederim diye bir kutucuk var ondan korkuyorum biraz uzattım teşekkürler.
Ürün bu.
elektronik ürünlerde sonradan taksitlendirme olmuyor diye biliyorum hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

güzel klavyeymiş bu arada h.o

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Sadettin Y
Hocam ben de enpara kullanıcısıyım, dün amazon yurtdısından klavye aldım. Amazonun kendi taksit secenegi vardı taksitlendirdim. Bu bir suç falan mı ilk defa sizden duydum.

Mr.Cerrah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben de enpara kullanıcısıyım, dün amazon yurtdısından klavye aldım. Amazonun kendi taksit secenegi vardı taksitlendirdim. Bu bir suç falan mı ilk defa sizden duydum.
hocam bende satın alırken taksitlendirme yapmıyordu enparanın içinde taksitlendirme bölümü var ordan yapıcam fakat işte kafamda soru işaretleri var klavyeyi almayı denerseniz taksitlendirme yapılmadığını görebilrsiniz amazon üzerinde

elektronik ürünlerde sonradan taksitlendirme olmuyor diye biliyorum hocam

güzel klavyeymiş bu arada h.o
yok hocam telefon telsiz harici oluyor

amaan yap gitsin nolacak sanki :D en fazla taksidi iptal ederler
en fazla taksidi iptal etseler okeyde başka yaptırım olmaz umarım yatırım hesaplarım enparada

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,547
İsim
ali
Ürün bu.
ben garanti kredi kartı ile taksitle aldım amazondan yurtdışı ürünü bi sıkıntı olmadı ödüyorum

hocam bende satın alırken taksitlendirme yapmıyordu enparanın içinde taksitlendirme bölümü var ordan yapıcam fakat işte kafamda soru işaretleri var klavyeyi almayı denerseniz taksitlendirme yapılmadığını görebilrsiniz amazon üzerinde

yok hocam telefon telsiz harici oluyor

en fazla taksidi iptal etseler okeyde başka yaptırım olmaz umarım yatırım hesaplarım enparada
zaten taksidi yasak ürünlerde taksit seçeneği olmuyor bile varsa yapıştır geç

hakan1987

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Hakan
Parayı çeken Amazon tr endişe olmasın sıkıntı olmaz

Mr.Cerrah

80+ Bronze
Dahası