Neler Yeni

Epic Games benden habersiz para çekmiş

mnakruf

80+
Merhaba, Papara hesabımı kontrol ederken Epic Games üzerinden aylık abonelik aldığım bilgisine ulaştım. Epic Games 26 Kasım'da benden habersiz ödeme almış. O gün tarafıma bir mail geldi mi diye baktım ama hiç bir şekilde mail gelmemişti. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
Paşadöner
Merhaba, Papara hesabımı kontrol ederken Epic Games üzerinden aylık abonelik aldığım bilgisine ulaştım. Epic Games 26 Kasım'da benden habersiz ödeme almış. O gün tarafıma bir mail geldi mi diye baktım ama hiç bir şekilde mail gelmemişti. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
hocam başlık hatalı galiba

MsGrkm06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Epic den oyun alinca papara abonelik olarak algılıyor aylık epice o parayi atıyor ben epicden alışveriş yaptığım zaman hep aboneliği iptal et yapıyorum uygulamadan Epic Desteğe yazarsan hallediceklerdir muhtemelen

mnakruf

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,195
Üyeler
151,188
Son üye
javierpena99