Neler Yeni

Epic Games Bedava 1 Aylık Di̇scord Nitro Dağitiyor !!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Talha Kerem

Epic Gamesten Discord Sipariş edin ve Size bir eposta atıcaklar oradan nitro alabileceksiniz !!!
epic games mağaza kısmına geliyoruz sağ üstteki işarete tıklıyacağız. nitroya tıklıyoruz ve discord u epic games üzerinden indiriyoruz. 24 saat içinde size bir e posta gelecek.Ve bağlantıya tıklayınca nitro gelecek hesabınıza.​

1 AY ÜCRETSİZ DISCORD NITRO KAZAN!​

1 ay ÜCRETSİZ Nitro ile Discord'da eğlencenin dozunu artır! Renk Temaları, Süper Tepkiler ve Ses Panosu gibi en yeni Nitro eklemeleriyle oyna ve oyuncuların bildiği ve sevdiği geliştirilmiş sesli ve yazılı sohbet özelliklerinin keyfini çıkar.
Aşağıdaki SSS ve Discord Nitro bölümünden daha fazla bilgi edin.

DISCORD NITRO NEDİR?​

Nitro ile, oyun oynamayı ve Discord'da takılmayı her zamanki gibi eğlenceli kılan harika avantajların keyfini çıkaracaksın. HD yayın yapmak, daha büyük dosya yükleme gibi önemli avantajlar ve Ses Panosu sesli tepkileri, animasyonlu Süper Tepkiler ve Discord uygulamana yönelik özel Renk Temaları gibi yeni Nitro eklemeleri ile eğlenceyi bir üst seviyeye çıkar. Buradan daha fazla bilgi edinebilirsin.

EPIC GAMES STORE'DAKİ DISCORD NITRO PROMOSYONU NE ZAMAN SONA ERECEK?​

Bu promosyon 25 Mayıs 2023 TSİ 18.00'de başlayacak ve 7 Haziran 2023 TSİ 18.00'de sona erecek.

1 AY ÜCRETSİZ DISCORD NITRO KULLANMA BAĞLANTISI NE ZAMANA KADAR GEÇERLİ?​

Uygun oyunculara e-posta ile gönderilen kullanma bağlantıları 7 Temmuz 2023 TSİ 18.59'a kadar geçerlidir.

AYLIK DISCORD NITRO ERİŞİMİM BİTTİKTEN SONRA NE OLACAK?​

1 aylık döneminden sonra Discord Nitro'yu ücretli bir hizmet olarak kullanmaya devam edebilirsin. Aboneliğini iptal etmediğin sürece kendi ülkendeki Discord Nitro aboneliğinin standart aylık ücreti üzerinden otomatik olarak ödeme yapacaksın. İstediğin zaman iptal edebilirsin. Aboneliğini iptal etmek ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için buraya göz at.

ŞU ANDA VEYA ESKİDEN BİR NITRO ABONESİYSEM TEKLİFTEN FAYDALANABİLİR MİYİM?​

Bu teklif, son 12 ay içinde Nitro'ya abone olmamış Discord kullanıcıları için geçerlidir ve Discord Hizmet Koşulları (https://discord.com/terms) ve Gizlilik İlkesi'ne (https://discord.com/privacy) tabidir. Geçerli bir ödeme şekli gereklidir; deneme süresi bitene kadar ücret alınmaz.

BU TEKLİF NERELERDE GEÇERLİ?​

Bu teklif yalnızca Discord'un ve Epic Games Store'un sunulduğu ülkelerde geçerlidir.

1 AY ÜCRETSİZ DISCORD NITRO ABONELİĞİMİ EPIC GAMES STORE'DAN NASIL ALACAĞIM?​

Bir (1) aylık Discord Nitro erişimi için geçerli olan bir kullanma bağlantısını 25 Mayıs 2023'ten itibaren e-posta yoluyla göndermeye başlayacağız. Epic Games hesabına bağlı olan e-posta adresine bir kullanma bağlantısı göndereceğiz. Lütfen hesabınla ilişkili olan e-posta adresinin geçerli ve doğru olduğundan emin ol! E-postanın gelmesi için 24 saate kadar zaman tanı ve lütfen spam klasörünü kontrol et.

DISCORD NITRO KULLANMA BAĞLANTIMI E-POSTA YOLUYLA ALDIM, BU TEKLİFİ NASIL KULLANACAĞIM?​

1 ay ücretsiz Discord Nitro aboneliğini kullanmak için bağlantıya tıkla. Ardından, Discord'a kaydol (veya zaten bir hesabın varsa giriş yap). Eğer kriterleri karşılıyorsan 1 aylık abonelik otomatik olarak hesabına eklenecek. İşte bu kadar! Hemen Discord Nitro'nun sunduğu avantajların tadını çıkarmaya başlayabilirsin.

Ekler

• resim_2023-05-25_201150852.png
    resim_2023-05-25_201150852.png
    102.5 KB · Hit: 131
  • Ekran görüntüsü 2023-05-25 203159.png
    Ekran görüntüsü 2023-05-25 203159.png
    1.8 MB · Hit: 101
Son düzenleme:

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Webtoon üzerinden almıştım. Diğer hesabıma da alayım bari.

CemBerat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Cem Berat
Sanırım discord bot olup olmadığınızı kontrol etmek için kodu kullanırken kartınızdan 8 dolar çekip geri gönderiyormuş.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,229
İsim
Olcay akbulut
1685035284833.png

bende böyle yazıyor ben alamıyor muyum? epic bi kere daha nitro vermişti o zaman almıştım

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Volkan Avcı
nasıl alacağız okudum hiç bir şey anlamadım

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,229
İsim
Olcay akbulut
Bu teklif, son 12 ay içinde Nitro'ya abone olmamış Discord kullanıcıları için geçerlidir. 12 ay geçmişse alabilirsin.
hocam onu anladımda satın alma çıkmıyor ya mail gelmeyecek ben nasıl alıcam onu diyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Talha Kerem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam onu anladımda satın alma çıkmıyor ya mail gelmeyecek ben nasıl alıcam onu diyorum
1 gün e posta gelmesini bekle gelmesse yapacak bir şey yok ama şu anda almış gözüküyorsun. ben hiç nitro almadım bendede böyle gözüküyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Volkan Avcı
kanka bi konu açmışsın ama açıklamada nasıl alacağımıza dair bilgi yok inan 24 TL versem daha az uğraşırdım bulmak için

RELAX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Furkan Tekemen
kütüphaneye ekleyince nitro bizim mi oluyor çince anlatıyonuz 1 cümle kurcağınız yeminle

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Volkan Avcı
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,030
Üyeler
140,750