Neler Yeni

Epic Games GTA V İndirirken Doğrulanıyorda Takılı Kalıyor

TenBead22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tuğra Tosun
Ekran görüntüsü 2022-01-18 093230.png

Akşam İndirmeye GTA V bırakmıştım inmişti sonra doğrulanıyorda %92 deydi yarım 1 saat kaldı sonra epic games tekrar açtım doğrulama işlemi baştan başladı ve kaldı böyle başka oyundada oldu aynı şey diskimde alan var 931gb boş gtayı indirmemle ve içindeki dosyalarla şu anda boş alan 758gb yer var aynı diske crack gta da indirmedim kaldı böyle.

TenBead22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tuğra Tosun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1.Yöntemi dendim
2.Yöntemi denerken mağlesef kopyaladığım oyun dosyalarını yapıştırıcam diye başka dosya kopyaladım ondan öncede sildiğim için oyunu şu anda tekrar indiriyorum mağlesef doğrulama bölümünde yine takılırsa yöntemleri deneyeceğim eyer olmazsa epic games i pcden kaldırıp yeniden indiricem oda olmazsa artık steamdan satın alacam yada pcye format atıp 0 dan epic games i kurucam

TenBead22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tuğra Tosun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar internet görüp gelenler olur çözüm bulmak için bu mesajım onlara Epic Gamesi silince bende oyunlarda silindi 3 Tane oyunum yüklüydü GTAV,Fortnite,AbsoluteDrift hepsini sildi bilginiz olsun epic güncelleme yada patch getirmesi lazım çok saçma bir problemden 150gb yakın oyun silindi size tavsiyem beklemenizdir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
983,578
Üyeler
155,588
Son üye
tybyt65872
Top Bottom