Neler Yeni

Epic games hesabı satın alacağım

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,138
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Bu hesap işlerinde hiç bir zaman garanti yok. Hesap fazla ucuz, şüpheli geldi bana. Ayrıca bu işlem yasal değil, adam hesabını geri alırsa hiç bir hakkın yok. Torenti savunmam ama hesap almaktan daha güvenli

FurkanIIy

80+ Bronze
Gamesatıştan epic games hesabı satın alacağım sorun yaşar mıyım almalı mıyım al diyorsanız işlemi nasıl yapacağım hiç yapmadım bilmiyorum.
Kanka adam sana hem Rockstar hesabını hem de Epic Games hesabını mı verecek?

Wanda Maximoff

80+ Bronze
Oturdugun yerdeki hesaplara bak il dışı riskli
Adama yazdım gmailine kadar alıyorum site üstünden olacak gmailini de aldıktan sonra benden daha bir şekilde geri alma şansı var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adama yazdım gmailine kadar alıyorum site üstünden olacak gmailini de aldıktan sonra benden daha bir şekilde geri alma şansı var mı

serwintes

80+ Gold

o zamanda isterse gmaili geri alir :D

Wanda Maximoff

80+ Bronze
o zamanda isterse gmaili geri alir :D
Gmaili aunthenticator ile kodlar isem kurtarma no ve maili üstüme alırsam nasıl benden geri alacak tüm oturumlardanda çıkacağım öncesinde

Adam herşeyiyle sıfırdan hesap kuracak sıfırdan alacak o listedeki oyunları ne demek oluyor bu nasıl oluyor yani

Son düzenleme:

Semiramis41

80+ Bronze
Gmaili aunthenticator ile kodlar isem kurtarma no ve maili üstüme alırsam nasıl benden geri alacak tüm oturumlardanda çıkacağım öncesinde

Adam herşeyiyle sıfırdan hesap kuracak sıfırdan alacak o listedeki oyunları ne demek oluyor bu nasıl oluyor yani
Risk al o zaman dediğin gibi olucaksa sorun yok hemen kurtarma e postasını güvenlik kodları 2 adımda doğrulama falan varsa kaldır kendin koy onları

Top Bottom