Neler Yeni

Epic Games hesabım çalındı

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Mehmet Şahin Yıldız
arkadaşlar merhaba
bu sabah uyandım ve epic games hesabımın başka bir mail adresine taşındığını gördüm hesaba hiçbirşekilde erişimim yok ve epic games e ulaşabileceğim bir adres bulamadım lütfen yardımcı olun

Rufo

80+
arkadaşlar merhaba
bu sabah uyandım ve epic games hesabımın başka bir mail adresine taşındığını gördüm hesaba hiçbirşekilde erişimim yok ve epic games e ulaşabileceğim bir adres bulamadım lütfen yardımcı olun
Birisi senin bilgilerini bilmeden mail değişikliği yapamaz. Tanıyan biridir. Mail değiştirdiğin zaman sahip olduğun maile onay linki gelmeli.

1721

80+ Bronze
İlk olarak aşağıdaki bağlantıya girin. Ardından "Giriş yapamıyorum"a tıklayın ve sayfanın en altındaki "Destek ekibimizle iletişime geç" yazısına tıklayın. En son olarak gerekli bilgileri doldurun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Mehmet Şahin Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk olarak aşağıdaki bağlantıya girin. Ardından "Giriş yapamıyorum"a tıklayın ve sayfanın en altındaki "Destek ekibimizle iletişime geç" yazısına tıklayın. En son olarak gerekli bilgileri doldurun.
reis 24 saatten fazla oldu ne zamana dönül sağlarlar

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,239
İsim
Sinan Aba
arkadaşlar merhaba
Onu öyle değiştiremez senin maile kod gelir kodu yazarsın öyle değiştirebilirsin.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,239
İsim
Sinan Aba
reis 24 saatten fazla oldu ne zamana dönül sağlarlar
Dün yedek hesabımın kullanıldığını farkettim arkadaşım söyledi onda da bi gta5 almıştım fazladan ve dün şifremi değiştirdim. Sen mi benim hesabı kullanıyordun la :D mail'i aktif etmemiştim onu açtım birde sms koruması aktif ettim

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,484
İsim
Diyarhan
Yakın zamanda crack bir dosya indirdin mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Microsoft hesabına da bak o da çalınmış olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Mehmet Şahin Yıldız
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,484
İsim
Diyarhan
evet reis ya indirdim oradan oldu zaten

sağol kontrol ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

sağol teşekkürler
İlk harcamanı hangi kredi kartıyla yaptığını. Hangi hesabı ne zaman başladığını... 10 tane soru soruyorlar hepsini doldurman şart. Aynısı başıma geldi.

Top Bottom