Neler Yeni

Epic games hesabımı bağladım fakat ulaşamıyorum

EXPUGNO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sait Çelik
merhabalar ben epic games gta 5 i ücteriz verdiğinde almıştım ve epic games hesabımı bir eockstar hesabına bağladım ve o hesabı unuttum oyunu indirdim anca epic games hesabım o unuttuğum hesaba bağlı olduğu için giremiyorum yardım edermisiniz . resimde gösterilen hatayı veriyor

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    9.2 KB · Hit: 72

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Birol azak
Hocam geçen aynı sorunu yaşadım , epic games rockstar hesabına müdahale edemiyor o yüzden rockstar desteğe yazmanız lazım ve cevap vermeleri uzun sürebiliyor. Benim hesabı kaldırıp yenisini eklemeleri 1 haftayı geçmişti.

EXPUGNO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sait Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
reis rockstar destekle iletişime geçemiyorum kkonu seçin diyor ama öyle bir konu yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam geçen aynı sorunu yaşadım , epic games rockstar hesabına müdahale edemiyor o yüzden rockstar desteğe yazmanız lazım ve cevap vermeleri uzun sürebiliyor. Benim hesabı kaldırıp yenisini eklemeleri 1 haftayı geçmişti.
bro yardım edermisin rockstar destekle iletişeme geçmem için

Son düzenleme:

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Birol azak
reis rockstar destekle iletişime geçemiyorum kkonu seçin diyor ama öyle bir konu yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

bro yardım edermisin rockstar destekle iletişeme geçmem için
Hocam bu linke gir social club account'a tıkla sonra herhangi bir rockstar hesabınla giriş yap sonra Other Information Requests'e tıkla
sonra sorununu yazıp alt kısımdan submit web ticket butonuna tıkla

somhaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Abdülhalik
merhabalar ben epic games gta 5 i ücteriz verdiğinde almıştım ve epic games hesabımı bir eockstar hesabına bağladım ve o hesabı unuttum oyunu indirdim anca epic games hesabım o unuttuğum hesaba bağlı olduğu için giremiyorum yardım edermisiniz . resimde gösterilen hatayı veriyor
Merhaba ben recep baltas

Top Bottom