Neler Yeni

Yardım EPİC GAMES İNDİRİMLİ/KELEPİR OYUN TAVSİYELERİ

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
Beyler görseldeki oyunlar yüklü bazılarını 75. kez bitirdim, bazıları çok sarmadı. TLOU, Uncharted vs. bir sürü daha oyun var kütüphanelerimde. Epic-Steam veya indirimli kod sitelerinden ölü paraya alınabilecek güzel çılgın oyun tavsiyelerinizi bekliyorum
Ekran görüntüsü 2023-12-27 191304.jpg

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,276
İsim
yusuf ecer
Northgard istersen tüm dlcleri ile 150tlye geliyor. Mükemmel oyun ve ranked sistemi de var. Rts türünü seviyorsan sarar.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Northgard istersen tüm dlcleri ile 150tlye geliyor. Mükemmel oyun ve ranked sistemi de var. Rts türünü seviyorsan sarar.
single player sarar mı peki, 2 yıldır falan manor lords bekliyoruz hala çıkmadı sanırım benzer tarzdalar

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,276
İsim
yusuf ecer
single player sarar mı peki, 2 yıldır falan manor lords bekliyoruz hala çıkmadı sanırım benzer tarzdalar
Evet sarar, ben saatlerce oynadım. Arkadaşlarınla coop da oynanabiliyor. Oyunun ranked tarafında çok köpekleri olduğu için biz arkadaşımla coop oynuyoruz ileri zorlukta. Baya güzel mekanikleri var + tamamen Türkçe + her ırkın (ırklar dlcler ile geliyor) farklı bir gameplayi oluyor. Baya uzun ömürlü.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
Evet sarar, ben saatlerce oynadım. Arkadaşlarınla coop da oynanabiliyor. Oyunun ranked tarafında çok köpekleri olduğu için biz arkadaşımla coop oynuyoruz ileri zorlukta. Baya güzel mekanikleri var + tamamen Türkçe + her ırkın (ırklar dlcler ile geliyor) farklı bir gameplayi oluyor. Baya uzun ömürlü.
benim agalarla aynı oyunları oynayamıyoz. epicten alıyım bakıyım bi single güzel oluyosa oynarım tek başıma. steamden yorumlarına baktım baya olumlu

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,276
İsim
yusuf ecer
benim agalarla aynı oyunları oynayamıyoz. epicten alıyım bakıyım bi single güzel oluyosa oynarım tek başıma. steamden yorumlarına baktım baya olumlu
Sararsa, oynamak istersen birlikte de oynayabiliriz. Dediğim gibi tek kişi bile baya bağlıyor başına. Ne total war kadar detaylı ne de ageof kadar basit bir oyun.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
Sararsa, oynamak istersen birlikte de oynayabiliriz. Dediğim gibi tek kişi bile baya bağlıyor başına. Ne total war kadar detaylı ne de ageof kadar basit bir oyun.
çok karmaşıksa zaten kafam kaldırmaz şimdi, birazdan indiriyim de şu köylüleri bi çalıştırıyım :ROFLMAO:

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,612
İsim
MehmedVII
Beyler görseldeki oyunlar yüklü bazılarını 75. kez bitirdim, bazıları çok sarmadı. TLOU, Uncharted vs. bir sürü daha oyun var kütüphanelerimde. Epic-Steam veya indirimli kod sitelerinden ölü paraya alınabilecek güzel çılgın oyun tavsiyelerinizi bekliyorum
Alıntıyı görüntüle
METRO SERİSİ AL!

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,735
İsim
Gtx 1090Tİ

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Alıntıyı görüntüle
Offline bireysel saran en iyi oyun ne burda hocam

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,735
İsim
Gtx 1090Tİ
Alıntıyı görüntüle
Revelations hala oynanır mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,430
Üyeler
156,488
Son üye
Dynamictattoo
Top Bottom