Neler Yeni

Yardım Epic Games Önceden yedeklediğim oyunu geri nasıl yükleyebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emir
Epicten önceden rdr2 indirmiştim ve harddiske attım geri indirmek için direk harddiskten atmak istiyorum indirmeyle uğraşmak ve zaman kaybetmek istemiyorum yardımcı olabilcek varmı ?

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,768
İsim
.
Epicten önceden rdr2 indirmiştim ve harddiske attım geri indirmek için direk harddiskten atmak istiyorum indirmeyle uğraşmak ve zaman kaybetmek istemiyorum yardımcı olabilcek varmı ?
Öyle bir şey yok kral yeniden indireceksin

Palo DAYI

80+ Gold

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,768
İsim
.
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk steamde oluyo burdada bi şekil olması lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
deniyorum yapabilirsem sizede söylerim

Palo DAYI

80+ Gold
Olmuyor ben denedim bizzat bende olmadı
olması lazım sunu denesın bı
ılk olarak oyun dosyasının adını sonuna bır harf falan koyup dosyanın adını degıssın
sonrasında ındırıme yerı olarak o harddıskı secıcek ve degıstırdıgı oyun dosyasının buldugu yere oyunu ındırmeye baslatıcak
%1 falan oldumu durdurucak ve eskı oyun dosyasının adını tekrar degısıp eskı halıne geıtırıcek yenı olanı da sılıcek bunu epıc gamesı kapatıp yaparsa olur
sonrasında epıcı gamesı tekrar baslatıp ındırmeye devam edınce dosyalı gorucek ve dogrulama yapıcak

Palo DAYI

80+ Gold

Palo DAYI

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emir
olması lazım sunu denesın bı
ılk olarak oyun dosyasının adını sonuna bır harf falan koyup dosyanın adını degıssın
sonrasında ındırıme yerı olarak o harddıskı secıcek ve degıstırdıgı oyun dosyasının buldugu yere oyunu ındırmeye baslatıcak
%1 falan oldumu durdurucak ve eskı oyun dosyasının adını tekrar degısıp eskı halıne geıtırıcek yenı olanı da sılıcek bunu epıc gamesı kapatıp yaparsa olur
sonrasında epıcı gamesı tekrar baslatıp ındırmeye devam edınce dosyalı gorucek ve dogrulama yapıcak
bunu yaptım heralde oldu knk
Mesaj otomatik birleştirildi:

önce attım oyunu epic dosyasına isminideki 2 yi sildim sonra indirmeyi başlattım %1 olduktan sonra çıktım direk sonra o yeni dosyayı sildim eski dosyanın ismini düzelltim oldu

Top Bottom