Neler Yeni

Epic Games oyun iadesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ümit Can uygun
merhaba ben 600 liralık oyun aldım fakat 20 tl epic games param ile 580 e falan aldım iade edebilirmiyim etsem 580 olarakmı gelir oyunun açıklamada kendi kendine iade edilebilir yazıyodu

Wasterzhi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Fatih
Edebilirsin, bu tarz platformların belirli oyun oynama süresi vardır. Oyun içerisinde o limiti geçmediğin sürece istediğin oyunu iade edebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ümit Can uygun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sağol

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Selim
Edebilirsin, bu tarz platformların belirli oyun oynama süresi vardır. Oyun içerisinde o limiti geçmediğin sürece istediğin oyunu iade edebilirsin.
Adam bambaska bisey sormus :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

merhaba ben 600 liralık oyun aldım fakat 20 tl epic games param ile 580 e falan aldım iade edebilirmiyim etsem 580 olarakmı gelir oyunun açıklamada kendi kendine iade edilebilir yazıyodu
Mantiken 580 geri gelmesi lazim ancak o 20 lira epic games cuzdanina geri geliyor mu... epic destege yazmani oneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ümit Can uygun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk şimdi oyunu indirim ile aldım 20 tl epic games paramıda koydum aldım 580 oldu iade ediliyor deme

Mantiken 580 geri gelmesi lazim ancak o 20 lira epic games cuzdanina geri geliyor mu... epic destege yazmani oneririm
knk baktım oyuna iade ediliyo. galiba edilmiyo pek sıkıntı değil 580 gelsin 20 lirada iade ücretim olsum :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Selim
knk şimdi oyunu indirim ile aldım 20 tl epic games paramıda koydum aldım 580 oldu iade ediliyor deme

knk baktım oyuna iade ediliyo. galiba edilmiyo pek sıkıntı değil 580 gelsin 20 lirada iade ücretim olsum :D
2 saatin altinda oynadiysan edilir

MrTito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Burak
Kartından çekilen ücret neyse kartına o ücret iade edilir. Epic game ödülleride epic games hesabına geri iade ediliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,958
Üyeler
154,682
Son üye
erMeister7
Top Bottom