Neler Yeni

Epomaker.com güvenilir mi??

slane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Can kandemir
Epomaker üzerinden Ajazz AK820 Pro klavyesini almayı düşünüyordum güvenilir olup olmadığını anlayamadım size sormaya karar verdim.
Sipariş ederken kargo ücretsiz diyor ve ne kadar vergi alacağını göstermiyor sonradan bir ücret isteyip ürün gümrükte kalma gibi bir sorun olur mu? Ve iade gibi bir durum olursa bir sorun yaratırlar mı?

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
murat
epomaker sıkıntı çıkarmaz ama gümrük çıkartıyor. aliexpressten al epomaker store var 2300 liraya falan geliyor 65 dolar vergi dahil epomakerdan alırsan emin ol 5 dolardan fazla vergi kesin çıkar
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
2.162,19TL | Ajazz AK820 Pro 75% conta monte Bluetooth 5.1/2.4G kablosuz/tip-c Mac için TFT ekranlı kablolu mekanik klavye/Win

agno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
burak
adamlar bedava klavye gönderdi parasını verdiğini de gönderirler herhalde. ama arkadaşın da dediği gibi vergi çıkıyor o da biraz ptt'ye bağlı vergiyi kafalarına göre belirliyorlar

slane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Can kandemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
epomaker sıkıntı çıkarmaz ama gümrük çıkartıyor. aliexpressten al epomaker store var 2300 liraya falan geliyor 65 dolar vergi dahil epomakerdan alırsan emin ol 5 dolardan fazla vergi kesin çıkar
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
2.162,19TL | Ajazz AK820 Pro 75% conta monte Bluetooth 5.1/2.4G kablosuz/tip-c Mac için TFT ekranlı kablolu mekanik klavye/Win
o zaman aliexpressden alınca gümrük ile uğraşmama gerek kalmıyacak değil mi anladığım kadarıyla ilk defa yurt dışından bi şey alacağım

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
murat
o zaman aliexpressden alınca gümrük ile uğraşmama gerek kalmıyacak değil mi anladığım kadarıyla ilk defa yurt dışından bi şey alacağım
evet aliexpresse adresini tcni giriyorsun onlar gümrükle uğraşıyor ödeme esnasında vergiyi ödüyorsun kargon gümrükten geçince de mesaj gelir ptt teslim aldı diye epomaker kargoyu alıcı ödemeli aliexpress satıcı ödemeli yolluyor gibi

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Whatgeek ten alabilirsin genelde vergi çıkmıyor

samaras00

80+ Silver