Neler Yeni

❌İndirim Bitti! EPOS Sennheiser Game Zero Gaming Kulaklık 1.554TL

GirayHan

80+ Platinum
Kargo vergi dahil

1685015701762.png

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Melih Baygör
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Dax Saz
Bu fiyata bu kulaklık bence rakipsiz. Türkiye'deki popüler markaların fason yaptırdığı Kulaklıklar bundan çok daha pahalı. Ses teknolojileri ile uğraşan bu marka kendini kanıtlamıştır. İhtiyacı olan bence düşünmesin.

onno92

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Onur
bi kaç ay önce 700 değil miydi bu?

Robius

80+ Bronze

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
beyazı zamanında hayalimdi, kulakiçine alışmasam net alırdım siyah olmasına falan bakmadan

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Akın Serhan Toğrul
Valla ben de bunu aldım yoksa düşünürdüm gerçi kulaküstü kulaklıklardan artık sıkıldım ama jak bulunan kulaklık alacak arkadaşlara tavsiyem kenara ses kartı alacak para ayırmaktır dikkat ediniz
Forumdan bir arkadaş bana Rampage Fury X'in ses kartının harici olarak distribütöre mesaj atarak alınabileceğini söylemişti işinize yarar mı bilmem

GirayHan

80+ Platinum
Bu fiyata bu kulaklık bence rakipsiz. Türkiye'deki popüler markaların fason yaptırdığı Kulaklıklar bundan çok daha pahalı. Ses teknolojileri ile uğraşan bu marka kendini kanıtlamıştır. İhtiyacı olan bence düşünmesin.

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Mehmet Yılmaz
Valla ben de bunu aldım yoksa düşünürdüm gerçi kulaküstü kulaklıklardan artık sıkıldım ama jak bulunan kulaklık alacak arkadaşlara tavsiyem kenara ses kartı alacak para ayırmaktır dikkat ediniz
Forumdan bir arkadaş bana Rampage Fury X'in ses kartının harici olarak distribütöre mesaj atarak alınabileceğini söylemişti işinize yarar mı bilmem
Attığın kulaklık güzel duruyor performansı nasıl?

GirayHan

80+ Platinum
bizim insanımız corsair falan alır hocam sennheiser'ı beğenmezler. Suç bence sennheiser'da adam gibi reklam yapmıyorlar bu ülkede :D

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Mehmet Yılmaz
bizim insanımız corsair falan alır hocam sennheiser'ı beğenmezler. Suç bence sennheiser'da adam gibi reklam yapmıyorlar bu ülkede :D
Mediamarkt da bi ara sennheiser kulak üstü kulaklık denemiştim kulaklıkta hiç bass yoktu o kadar iğrenç geldi ki direk kafamdan çıkardım benim 2015 üretim Asus telefon kutusunun içinden çıkan kulaklık bile daha iyi performans vardı. Sennheiser in bass performansı iyi olan kulaklarını denemek lazım bir de

Top Bottom