Neler Yeni

Epson Stylus Sx100 Nasıldır?

İsa Ordu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İsa Ordu
Ahali öncelikle merhaba forumda yeniyim. Öğrenciyim. Ödevlerle ilgili bir yazıcıya ihtiyacım var. Eskilerden kalma elimde 2 yazıcı var birisi Epson Stylus Sx100 diğeri Lexmark z615 ikisinin de elektriksel anlamda bir sıkıntısı yok ama yazılımsal ve donanımsal bazı sıkıntıları var. Epsonun kartuşları yok kartuş almayı düşünüyorum ayriyeten en son win xp destekliyor ve ben de win 8.1 işletim sistemi kullanıyorum. Lexmark da yazılımsal olarak desteklemiyor. Lexmarkı geçtim de epsonun sorununu çözmemin bir yolu var mı? Kartuş alsam çalışır mı ya da alsam bana yeterli olur mu? Win 8.1 de Epson stylus sx100'ü kullanabilir miyim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
Bilgisayarınız üzerinden Vmware ile sanal makine kurup xp yükleyebilirsiniz. Kendi sisteminizi söylerseniz size sanal makine konusunda yardımcı olabilirim.

Son düzenleme:

İsa Ordu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İsa Ordu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistemden kastınız nedir tam olarak anlamadım sistem deyince aklıma bilgisayar bileşenleri geliyor. Laptop kullanıyorum Casper Nivana a15a

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
Bilgisayar bileşenlerini soruyordum zaten ama model numarasından bakarım hemen

İsa Ordu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İsa Ordu
4gb ram, intel i3 işlemci, ekran kartı yok işlemcinin ekran kartı var sadece intel hd graphics 3000 işlemcinin serisine şu anda bakamıyorum maalesef abim bilgisayarı işgal etmiş durumda :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanırım yanlış görmüşüm epsonun sitesine baktım şimdi win 8.1 için de driveri var sanırım. Kusura bakmayın.

Son düzenleme:

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
Hmm size tavsiyem vmware indirip xp kurun ardından 512mb ram verin çıktı alacağınız dosyaları vmware aktarıp ordan yazıcıdan çıkartın

İsa Ordu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İsa Ordu
Hmm size tavsiyem vmware indirip xp kurun ardından 512mb ram verin çıktı alacağınız dosyaları vmware aktarıp ordan yazıcıdan çıkartın
Epsonun kartuşları yok bunu Lexmark için deneyeceğim. Hiç aklımda böyle bir şey yoktu teşekkür ederim.

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
Rica ederim.

Top Bottom