Neler Yeni

Erzurum ve Kars oyununa yeni rakip Malatya!!! Erzurumlike Serisi Bölüm 2

Glioma

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Nurullah Mutlu

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Oyunun troll olduğunu açıklamam gerekmez diye düşünmüştüm. Yanlış düşümüşüm, burası Türkiye sonuçta bundan sonra böyle bir konu açarsam belirteceğim
Dostum öncelikle oyunun varlığını şu an öğrendim ve saz, soundtrack gibi şeylerden bahsedilince böyle bir yorum yaptım.
Troll olduğunu bilmediğim için bana andaval muamelesi yapmana gerek yok.

Glioma

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Nurullah Mutlu
Dostum öncelikle oyunun varlığını şu an öğrendim ve saz, soundtrack gibi şeylerden bahsedilince böyle bir yorum yaptım.
Troll olduğunu bilmediğim için bana andaval muamelesi yapmana gerek yok.
Andaval muamelesi yapmadım, sadece anlaşılmaması sinirimi bozdu birazcık. Kırdıysam özür dilerim

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Glioma

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Nurullah Mutlu

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Yeni camiyi çok iyi koymuş bu arada en başta.

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Selamlar, geçenki Kars oyunundan sonra bugün de Malatya oyununa değinmek istiyorum. Oyun Kars ve Erzurum oyununa rakip olarak geliştirilmiştir, geliştiricisi ise Yerli ve Milli Hawking'dir. Oyundaki nihai amacınız Öğlen ezanına kadar zaman geçirip öğle namazını kılmak.

Bu yolculukta zaman geçirmek için yapabileceğiniz şeyler:
Saz çalmak:
Evet, bu oyunda saz çalma bulunmaktadır, maalesef sazda uzmanlaşamıyorsunuz fakat devam oyunlarında geleceğini düşünüyorum.
Markete girmek: Oyunda markete girme de bulunmaktadır. Kasiyer ile konuşabilir, marketten bir çok kayısı ürünü satın alabilirsiniz.
Mezarlıkta Dua okumak: Oyunun içerisinde ufak bir mezarlık da bulunmakta, ana karakterimiz Fatiha suresini bilmediği için sadece Sübhaneke okuyabiliyorsunuz.

Oyun zaman zaman 4. duvarı yıkacak cümleler de bulunduruyor. Maalesef oyunun haritası ufak, Map'in dışına ne kadar çıkmaya çalışsam da çıkılmıyor, haliyle oyunun içerisindeki bütün aktiviteler bu kadar.
Sizce bu oyun nasıl? Sevdiniz mi? Yorumlarınızı ve Erzurumlike oyun önerilerinizi bekliyorum.

Oyunu geliştiren kişinin Twitter Adresi: https://twitter.com/YvMHawking

Oyunun Linki: https://yvmhawking.itch.io/malatya

Oyunun videosu:
(Oyunun Troll olduğunu açıklamama gerek kalmaz diye düşünmüştüm fakat yanılmışım, oyun Troll arkadaşlar.)
Bu olayi biraz abartmadilarmi hani cıvkı cıkti az salin da

Top Bottom