Neler Yeni

Escape From Tarkov En Ucuz ve Güvenli Nerden Alabilirim?

ErsinT.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ersin Topcu
Escape From Tarkov oyunu çok güzel ama bin tl gibi fiyatı var ucuz ve güvenli bi site bilen varmı?

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,321
İsim
MehmedVII
Escape From Tarkov oyunu çok güzel ama bin TL gibi fiyatı var ucuz ve güvenli bi site bilen varmı?
Gamesatış Itemsatış gibi sitelerde satılıyor hesap olarak. Demek bu da zamlanmış. Ucuza gerçekçi fps istiyorsan Insurgency de bakabilirsin

ErsinT.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ersin Topcu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamesatış Itemsatış gibi sitelerde satılıyor hesap olarak. Demek bu da zamlanmış. Ucuza gerçekçi fps istiyorsan Insurgency de bakabilirsin
Kendi sitesinde 55 dolar bazı oyun satiş mağzalarında 700 civarında key olarak satılıyor hesap olarak satılanlara çok güvenemiyorum ama çok fiyat farkı varsa alınabilir.

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Çağatay

Ayet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Ayetullah Taylan
O sitelerde otomotik şekilde kod veriliyor bende Bir kaç kere aldım adam sana bir kod veriyor eğer şanslıysan oyunun kodunu veriyor yoksa saçma sapan bir kod veriyor egerki siteye şikayette bulunursan ekran kaydiyla birlikte yinede ödemeyi satıcıya atıyor ve sizi haksız çıkartiyor (bende yasadim)

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
ben kabasakaldan key olarak almıştım. ama şunu da unutmamak lazım ki böyle bir yerden aldığınızda olası bir sıkıntıda destek alamazsınız.
bir de galiba 23 şubatta indirim olacak. ben de eod yükseltmesi için 23 şubatı bekliyorum.

ErsinT.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ersin Topcu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben kabasakaldan key olarak almıştım. ama şunu da unutmamak lazım ki böyle bir yerden aldığınızda olası bir sıkıntıda destek alamazsınız.
bir de galiba 23 şubatta indirim olacak. ben de eod yükseltmesi için 23 şubatı bekliyorum.
Bende en ucuz orda gördüm sen aldığında bir sorun oldumu, bide nekadar sürede dönüş yapılıyor.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Bende en ucuz orda gördüm sen aldığında bir sorun oldumu, bide nekadar sürede dönüş yapılıyor.
15 dk sonra kod geldi. şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım.

LongKey

80+
Durmaplay üzerinden satın alabilirsin. Güvenilir site, bizzat kendim alışveriş yaptım.

ErsinT.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ersin Topcu
Durmaplay üzerinden satın alabilirsin. Güvenilir site, bizzat kendim alışveriş yaptım.
O site için az önce arkadaş sıkıntı yaşadığını belirtti o yüzden oraya sıcak bakamıyorum kabasakal daha ucuz birisi almış bi sorunda yaşamamış orası daha mantıklı gibi

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,321
İsim
MehmedVII
Top Bottom