Neler Yeni

Eşit Ağırlık 130 bine girmek.

lusive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
sekss
Temelim var ancak sayısalda yok diyebilirim. Matematik rezalet desem yeridir ama bu sene yksde tyt'den 10 net yaptım hiç çalışmadan. Sözelim iyi, ezberim iyi. Sadece matematik sıkıntılı. Amacım AYT'de 10-12 net yapsam kâfi, TYT'de de zaten bu sene hiç çalışmadan 10 net yaptım 20 net yapsam yeridir. Kaynak kitapları var. Bu sene mecbur aöf den yerleşmek zorunda kaldım obp'm etkilenecek ne önerirsiniz?
Yani 130 bine girmek için ne yapılmalı?

Krosakı Ichıgo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
Enes
Temelim var ancak sayısalda yok diyebilirim. Matematik rezalet desem yeridir ama bu sene yksde tyt'den 10 net yaptım hiç çalışmadan. Sözelim iyi, ezberim iyi. Sadece matematik sıkıntılı. Amacım AYT'de 10-12 net yapsam kâfi, TYT'de de zaten bu sene hiç çalışmadan 10 net yaptım 20 net yapsam yeridir. Kaynak kitapları var. Bu sene mecbur aöf den yerleşmek zorunda kaldım obp'm etkilenecek ne önerirsiniz?
Yani 130 bine girmek için ne yapılmalı?
bu işte önemli olan devamlılıktır motivasyon degil öncelikle en önemlisi bu

matematikte kendine temel oluşturmalısın 7.sınıf falan sıfırsan uygun başlamak için çok basit sakin olup yıl boyu devan ederseb 50 bine 30 binede girersin

lusive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
sekss
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu işte önemli olan devamlılıktır motivasyon degil öncelikle en önemlisi bu

matematikte kendine temel oluşturmalısın 7.sınıf falan sıfırsan uygun başlamak için çok basit sakin olup yıl boyu devan ederseb 50 bine 30 binede girersin
geçen bir senedir mezuna bıraktım. Bir senedir çalışmıyordum derse bu sene girdim TYT Türkçe 25 net, Sosyal 15 net, Mat 10 net, Fen 5 net... Ezberim iyi, yani hocam aytden 10 net aldıracak kadar ne yapmalıyım benim amacım bu geri kalan dersleri yaparım sadece derdim bu.

Krosakı Ichıgo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
Enes
geçen bir senedir mezuna bıraktım. Bir senedir çalışmıyordum derse bu sene girdim TYT Türkçe 25 net, Sosyal 15 net, Mat 10 net, Fen 5 net... Ezberim iyi, yani hocam aytden 10 net aldıracak kadar ne yapmalıyım benim amacım bu geri kalan dersleri yaparım sadece derdim bu.
ayt 10 net diyorsun dostum
edebiyat çerez git onu çalış 10 netten fazlada yaparsın

Talha_

80+
Ayt matematik eşit ağırlıkta eleyici etken.

Krosakı Ichıgo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
Enes
evet hedefim ayt mat 10 net 15 de olabilir ama asıl hedef ayt mat 10 net ve tyt mat 15-20 net
ayt konusunda ciddi bir çalışma gerekli türeve kadar olan konular gözden geçirilmedi 3 soru bankasında çözülmeli kaynaklar acil bilgi sarmal falan olabilir ilerledikçe açılırsın özellikle limite kadar geldiginde görürsün limit en kolay konulardan biri asla kaçırmazsın iyi çalışırsan

Top Bottom