Neler Yeni

Eşit Ağırlık ilk 2000 için kanal önerisi

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
Arkadaşlar üniversite öğrencisiyim bölümümü değiştirmek için dondurdum bölümüm sayısaldı.
Bu sene Ankara Hukuk Bilkent Hukuk hedefliyorum izlediğim kanallardan bıkkınlık geldi artık Matematik zaten okuduğum bölüm matematikle ilgili problemim yok fakat dershaneye gitmediğim için ders dinlemem şart bir yerlerden.

Dinlediğim kanalları yazayım farklı önerileri olan varsa aydınlatırsa beni sevinrim.

Türkçe Benim Hocam memnunum

Edebiyat başlamadım benim hocamdan izlemeyi planlıyorum

Matematik zaten iyiyim fakat tekrar amaçlı Mert Hoca izliyorum

Coğrafya Coğrafyanın Kodları seviyorum samimi bir adam boş da konuşmuyor pek

Geometri Kenan Kara çok iyi anlatımı var fakat videoların akışını yavaş buluyorum

Tarih tyt saadettin hoca ayt ramazan hoca açıkçası problemim ramazan hocayla devlet okulu vasat hocaları gibi işliyor

tyt kısımları beni çok bunaltıyor çünkü aytde de aynı şeyleri izlemekten gına geldi bir eşit ağırlıkçı destek atsın bana lütfen

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Ömer
Instagram
aydomer39
Steam
1316142768
Arkadaşlar üniversite öğrencisiyim bölümümü değiştirmek için dondurdum bölümüm sayısaldı.
Bu sene Ankara Hukuk Bilkent Hukuk hedefliyorum izlediğim kanallardan bıkkınlık geldi artık Matematik zaten okuduğum bölüm matematikle ilgili problemim yok fakat dershaneye gitmediğim için ders dinlemem şart bir yerlerden.

Dinlediğim kanalları yazayım farklı önerileri olan varsa aydınlatırsa beni sevinrim.

Türkçe Benim Hocam memnunum

Edebiyat başlamadım benim hocamdan izlemeyi planlıyorum

Matematik zaten iyiyim fakat tekrar amaçlı Mert Hoca izliyorum

Coğrafya Coğrafyanın Kodları seviyorum samimi bir adam boş da konuşmuyor pek

Geometri Kenan Kara çok iyi anlatımı var fakat videoların akışını yavaş buluyorum

Tarih tyt saadettin hoca ayt ramazan hoca açıkçası problemim ramazan hocayla devlet okulu vasat hocaları gibi işliyor

tyt kısımları beni çok bunaltıyor çünkü aytde de aynı şeyleri izlemekten gına geldi bir eşit ağırlıkçı destek atsın bana lütfen
matematik kesinlikle rehbermatematik izle tyt fizik icin vipfizik tyt biyoloji için drbiyoloji ( çözüçeksen ) tyt de

Rulep

80+ Gold
Mat kas geliyor zaten. Sevmiyorsan tarih çözmesen bile gelir(gelmezmiş)

Son düzenleme:

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
matematik kesinlikle rehbermatematik izle tyt fizik icin vipfizik tyt biyoloji için drbiyoloji ( çözüçeksen ) tyt de
fizik biyoloji bakmayacağım zaten sayısal çıkışlı bir öğrenci olduğum için hocam rehber matematiği de önceden izliyordum fakat mert hoca aynı konuları anlatırken ispatlarını da vermesi beni cezbetti teşekkürler yine de :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mat kas geliyor zaten. Sevmiyorsan tarih çözmesen bile gelir
mat kasmakla ilk 2000e gireceğimi sanmıyorum ki öyleyse rahat yaparım zira ortaokul tyt ales kpss matematik özel ders veriyorum zaten :D

Rulep

80+ Gold
mat kasmakla ilk 2000e gireceğimi sanmıyorum ki öyleyse rahat yaparım zira ortaokul tyt ales kpss matematik özel ders veriyorum zaten :D
4k desen tarihsiz geliyordu ilk 2k gelmiyormuş mattan kaç yapıyorsun

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
4k desen tarihsiz geliyordu ilk 2k gelmiyormuş mattan kaç yapıyorsun
fullerim matı tarihi de bazen fullüyorum bugüne kadar devletim hiçbir sınavında tyt tarihten yanlış yapmadım ayt tarihi de hallediyorum

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
Tyt feni dahil etmedim bile az çok bir şeyler yaparsınız bence ilk 100 bile gelmesi muhtemel
bir siteden baktım da hocam sınav kolay olursa ilk 2000 için matematik yetmiyor 20 edebiyat 8 tarihe rağmen inşallah kaliteli zor seçici bir sınav olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,086
Üyeler
140,763
Son üye
scacotz
Top Bottom