Neler Yeni

Eski kulaklığım yeni aldığım kulaklıktan daha iyi?

Fuluski

80+
Eski kulaklığım rampage thunder yeni kulaklığın ise razer kraken x lite. Eski kulaklığımda mikrofondan sesim arkadaşlarıma daha iyi geliyordu arkadaşlarıma yeni kulaklık alıp sesimin nasıl geldiğini sordum eskisi daha iyiydi eskisinde sesin erotik geliyordu dediler. Ve bu kulaklık başımı sanki biraz ağrıttı bu kulaklığın sesine pek alışamadım daha bugün aldım. Neden böyle?

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
428
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
Eski kulaklığım rampage thunder yeni kulaklığın ise razer kraken x lite. Eski kulaklığımda mikrofondan sesim arkadaşlarıma daha iyi geliyordu arkadaşlarıma yeni kulaklık alıp sesimin nasıl geldiğini sordum eskisi daha iyiydi eskisinde sesin erotik geliyordu dediler. Ve bu kulaklık başımı sanki biraz ağrıttı bu kulaklığın sesine pek alışamadım daha bugün aldım. Neden böyle?
hayır sizdeki bu daha iyi alışık olmadığınız için muhtemelen böyle emin değilim ama razerin uygulmasından belki kontrolü vardır bi bakın derim

Fuluski

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hayır sizdeki bu daha iyi alışık olmadığınız için muhtemelen böyle emin değilim ama razerin uygulmasından belki kontrolü vardır bi bakın derim
hayır kontrolü yok sadece 7.1 için programı vardı onu indirdim fakat eski kulaklığımda 7.1 olmadığı için sanırım 7.1 i pek beğenemedim.

GRDL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Mehmet Gürdal
"Erotik"mi 🤣

Oyuncu kulaklıklarını anlamak zor be kanka. Bir bakıyorsun iyiler bir daha bakıyorsun rezalet

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,008
Üyeler
141,920
Son üye
babapuro486
Top Bottom