Neler Yeni

Eski laptop'u yeni monitörüme nasıl bağlarım?

AlperBey0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Ahmet Alper Aslan

kavalende

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Kavalende Canım
Çoğu dönüştürücü çalışmıyor diye duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum ama belki o da çalışmıyor olabilir

o heralde 100 de50 şan bence çünkü ben pc yi 23 nisanda topladım mönitörü yazın alcam wski 23 inçlik bir mönitor var onu kullanıyorum bir sıkıntı çıkmadı şımdiye kadar

Aslında dönüştürücü çalışıyor.

Mini display port to HDMI aldım. Yani laptop'tan Mini Display Port ile çıktım ve monitöre HDMI ucu ile girdim. Bu kombinasyon eski monitörümde, TV'de çalıştı ancak benim asıl bağlamak istediğim yeni monitörümde çalışmıyor nedense.

Emocan2214

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Emre

Mini display port to HDMI aldım. Yani laptop'tan Mini Display Port ile çıktım ve monitöre HDMI ucu ile girdim. Bu kombinasyon eski monitörümde, TV'de çalıştı ancak benim asıl bağlamak istediğim yeni monitörümde çalışmıyor nedense.
O zaman bilemiyorum

AlperBey0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Ahmet Alper Aslan

valla kardeşim bende bilmiyorum sorununun çözümünü keşke bilsemde cevaplayabilsem ):

kavalende

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Kavalende Canım
bilen birisi varsa yardımcı olsun lütfen

puahaua

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
bbb
bende 60 hz laptopa 165 hz monitör bağlayıp kasayı daha sonra almayı düşünüyorum fakat hdmı kablosu ile en fazla 120 hz alabileceğim ve dpı 1.2 ile 165 hz alabileceği söylendi 165 hz alabilmek için dpı 1.2 mi almalıyım ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,624
Üyeler
145,215
Son üye
ketenburak59
Top Bottom