Neler Yeni

Eski SSD İçinde Windows Varsa Sorun olur mu Nasıl Silerim?

Lgoyü

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
661
İsim
Enes
Bilgisayarımda halihazırda M.2 SSD var. Ve elimde fazladan 120 GB SSD var bunun içinde Windows olup olmadığını bilmiyorum varsa ne olur ne yapabilirim silmek için?

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Boot sekmesinden hangisi öndeyse onu boot eder. Yani biosta m.2 ssd en yukarıdaysa onu boot edecektir bilgisayar açıldığında ise bu bilgisayar kısmından 120gb lık ssd nizi biçimlendirip sıfırlayabilirsiniz.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,011
İsim
Semih Boran
Bilgisayarımda halihazırda M.2 SSD var. Ve elimde fazladan 120 GB SSD var bunun içinde Windows olup olmadığını bilmiyorum varsa ne olur ne yapabilirim silmek için?
Windows kurulumundan biçimlendire basmanız yeterli. Ek olarak içindeki Windows'u açıp kullanabilirsiniz ama eski PC'deki sürücülerin kalıntıları duracak. O yüzden Windows kurmanız gerekir.

Lgoyü

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
661
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Boot sekmesinden hangisi öndeyse onu boot eder. Yani biosta m.2 ssd en yukarıdaysa onu boot edecektir bilgisayar açıldığında ise bu bilgisayar kısmından 120gb lık ssd nizi biçimlendirip sıfırlayabilirsiniz.
Anladım hocam kralsin ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows kurulumundan biçimlendire basmanız yeterli. Ek olarak içindeki Windows'u açıp kullanabilirsiniz ama eski PC'deki sürücülerin kalıntıları duracak. O yüzden Windows kurmanız gerekir.
Nasıl yani hocam rilropatin dediği şey olmazmi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,852
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom