Neler Yeni

Eski Wolfteam geri mi dönüyor ?

ibo622

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
ibrahim ugur
Arkadaşlar daha demin instagram da bir post gördüm. Gerçekmi değilmi anlamak için pc ye fırladım ve şu manzarayla karşılaştım:
Alıntıyı görüntüle
Sanırım Wolfteamın gitgide kötü bir hal almasından dolayı batan Joygame, Wolfteam: Classic adına eski Wolfteam'ı andıran yeni bir oyun piyasaya sürüp oyuncuları yeniden kendine çekmeyi hedefliyor. Sizin düşünceleriniz neler ? Wolfteam: Classic nasıl bir oyun olur ?
bu devirde grafik kötü ve bu devirde bu grafikle başlayana olmaz biraz geliştirseler keşke

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,316
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
Arkadaşlar daha demin instagram da bir post gördüm. Gerçekmi değilmi anlamak için pc ye fırladım ve şu manzarayla karşılaştım:
Alıntıyı görüntüle
Sanırım Wolfteamın gitgide kötü bir hal almasından dolayı batan Joygame, Wolfteam: Classic adına eski Wolfteam'ı andıran yeni bir oyun piyasaya sürüp oyuncuları yeniden kendine çekmeyi hedefliyor. Sizin düşünceleriniz neler ? Wolfteam: Classic nasıl bir oyun olur ?
O iş geçti Joygame artık bu oyunu toparlayamaz ama toparlarsa o zaman bakarız

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Enis Solak
bu devirde grafik kötü ve bu devirde bu grafikle başlayana olmaz biraz geliştirseler keşke
Dokuları genel bir elden geçirseler güzel olur aslında doğru. Ama çokta şey yapmamak lazım zaten sistemi kötü olanlar oynuyor bu oyunu. (en azından ben öyleydim.)

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Umut Bozkurt
Alıntıyı görüntüle
Gerçekten böyle bir şey olursa çok efsane olur. Algida çubuklarındaki sayıları değiştirip nakit hilesi yaptığım çocukluğum geldi aklıma... Habide 3 yıldız çarım...

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Alıntıyı görüntüle
Yapan firma Joygame değil.

Ozmanya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
706
İsim
Ozan
Gerçekten böyle bir şey olursa çok efsane olur. Algida çubuklarındaki sayıları değiştirip nakit hilesi yaptığım çocukluğum geldi aklıma... Habide 3 yıldız çarım...
Bide rütbe mevzuları vardı dimi. Ben Kartalın üstünü görmedim hiç :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Umut Bozkurt
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Umut Bozkurt

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,595
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Gideyim az Youtube kanalımda gizli olan eski Wolfteam videolarımı izleyeyim...

Ozmanya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
706
İsim
Ozan
Evet türkçe dil testeği yok diyor ama
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kurarız eski wolfteamcılar olarak bi klan Allah ne verirse qapışırız sabah aqşam
Zamanında ne oyunmuş bu wolftü. Klan şarkıları felanda vardı :D

Top Bottom