Neler Yeni

Eskiden izlediğim filmi bulamıyorum

ysf0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Yusuf
Merhabalar dostlar, izleyeli muhtemelen 10 sene olan bi filmi tekrar izlemek istiyorum bulamadım belki aranızda bilen vardır diye sormak istedim.

Film başlangıçta 2 ülke arasında savaşı gösteriyor, iki tarafın cepheleri birbirine çok yakın aynı 2. dünya savaşı tarzında, savaşan tarafları birbirinden ayıran bölge yoğun bombardiman altında kalıyor ve bölgenin altında geçit açılıyor, geçitin içinden zombimsi yaratıklar çıkıyor, gece vakti saldırdıkları icin insanlar olayı çok geç anlıyor, fark ettiklerinde kaçıyorlar, neyse bu yaratıklar iyice etrafa yayılıyor öldürdükleri insanları yer altina götürüyorlar.

Şimdilik bu kadar yazdım, umarım yazımdan dolayi okumakta güçlük cekmezsiniz, filmi bilen varsa adını yazabilir mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yer altina canlı canlı götürüyor da olabilirler tam hatırlamıyorum.

Son düzenleme:

ysf0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dead Snow olmasın?
Değil, tam olarak zombi değiller, daha akıllı yaratıklar var benim dediğim filmde, insanları canlı canlı yakalayıp yer alti sığınaklarina götürüyorlar

Bu konuya benzer binlerce film var bulamıyorum 😅

Kara*

80+ Silver
Değil, tam olarak zombi değiller, daha akıllı yaratıklar var benim dediğim filmde, insanları canlı canlı yakalayıp yer alti sığınaklarina götürüyorlar

Bu konuya benzer binlerce film var bulamıyorum 😅
Doğrudur ya benim de ilk aklıma o geldi çılgın n*zi zombiler falan :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,969
Üyeler
140,738
Son üye
Feuron