Neler Yeni

Yardım Eskiden oynadığım 2 oyunu arıyorum

myusuf54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Muhammed Yusuf
Gençler selam. eskiden oynadığım iki oyunu arıyorum.
İlkinin ne ismini ne cismini hatırlarım; sadece görevden bir kısmı var aklımda: Gece vakti bir limana gizli giriyorduk. Başlangıcında kitli bir kapı ve kamera vardı. Kameraya ateş ediyorduk, kilide ateş edip açıyorduk kapıyı.

İkinci tarayıcıdandı. Sanalika, club penguin tarzı bişeydi. Kendi avatarını oluşturuyordun, haber yazılan kısımları vardı, animasyon yapabildğin bir kısmı vardı.

Yaşlandıkça da unutmuşuz, bakalım buradaki oldlar hatırlar mı bunları. Şimdiden teşekkürler...
Action Dimension olabilir ama oysa heveslenmeyin kapandı çünkü :(

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Murat Gündoğdu
Action Dimension olabilir ama oysa heveslenmeyin kapandı çünkü :(
yok yok o değil. Bu dediğim 2 oyunun karışımı gibi bir şey ama. Stealth shooter farklı, tarayıcı oyunu farklıydı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ilk oyun benimde ilgimi çekti şimdi bulursanız etiketler misiniz?
hocam sanırsam buldum ya. James Bond Nightfire gibi gözüküyor. En çok bu benziyor fakat emin olamadım.

Son düzenleme:

PROVED

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet
yok yok o değil. Bu dediğim 2 oyunun karışımı gibi bir şey ama. Stealth shooter farklı, tarayıcı oyunu farklıydı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam sanırsam buldum ya. James Bond Nightfire gibi gözüküyor. En çok bu benziyor fakat emin olamadım.
Hocam bulabildiyseniz sevindim. Benimde böyle acı bir tecrübe olarak splinter cell serisini aramış, son olarak enis kirazoğlu kanalında denk gelmiştim. :D

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Murat Gündoğdu
Hocam bulabildiyseniz sevindim. Benimde böyle acı bir tecrübe olarak splinter cell serisini aramış, son olarak enis kirazoğlu kanalında denk gelmiştim. :D
o olduğunu ummaktayım. Bakmak lazım. Grafik yapısı benziyor, ama emin değilim 50/50 deneyeceğiz artık. Emeğiniz için teşekkürler hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
941,665
Üyeler
148,125
Son üye
luxepozgame
Top Bottom