Neler Yeni

eskiden valoda 200 fps alırken düşmesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baran Mert
2 hafta önce valoda 200 fps gibi bi değer alıyordum.2 hafta geçtikten sonra yine oyuna girdim ve fps değerlerinin 75 e düştüğünü gördüm üstelik drop giriyordu.Ekran kartı driver'ini sildim ve en güncel driver'ini indirdim.Fakat hiçbir şey fark etmiyordu.Daha sonra güç seçeneklerini değiştirdim ve yine hiç bir şey değişmedi grafik ayarlarını yükselttim düşürdüm Nvidia 3d ayarlarını düşürdüm yükselttim yine bir şey değişmedi.Bilgisayar 7-8 aylık gtx1650 intel i7 4790 k

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
driverını ddu ile silip kurman lazım bende de aynı sorun olmuştu

Emre JK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emre Türk
bende lolde aynı sorunu yaşıyodum riot games internet sitesinden bilet gönderdim sorunla alakalı bana mail yoluyla geri döndüler mailde anlatılanları uyguladıktan sonra ve fps düzeldi isterseniz siz de bilet gönderebilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baran Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
driverını ddu ile silip kurman lazım bende de aynı sorun olmuştu
nasıl yapacağım anlatırmısın
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende lolde aynı sorunu yaşıyodum riot games internet sitesinden bilet gönderdim sorunla alakalı bana mail yoluyla geri döndüler mailde anlatılanları uyguladıktan sonra ve fps düzeldi isterseniz siz de bilet gönderebilirsiniz
ne tür yöntemler uyguladınız efendim

Emre JK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emre Türk

ekran kartı sürücüleri ve windowsu nasıl güncelleyeceğimizi falan bahsetmiş çok ayrıntılı bi mail belki size yardımcı olabilir

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer

ddu yaz güvenilir bir siteden indir sonra kur. dduyu açıp ekran kartı ve ses olacak ekran kartını seç ya da grafik yazar. sonra soldan temizledikten sonra başlat de otomatik driverı silip başlatacak pcyi sonra istediğin driverı kur temiz kurulum olur.

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
rica ederim aynısını yaşamıştım denk gelmesi iyi oldu iyi oyunlar

Top Bottom