Neler Yeni

Ethermine yardım lütfen

Gvnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Onur Güven
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım ve bir bilgi almak istiyorum en iyi formunda burası olduğunu düşündüm.

Mining işinde ikinci günüm merak ettiğim konu ise,

Dün gece ethermine de kazım yaptım sabah bilgisayarı kapattım işe gittim geldim akşam tekrar 6 gibi kazıma başladım. Şu an ethermine ekranında 0.00155 eth yazıyor, bu dünle birlikte olan mı yoksa bugün başlattığım kazım mı? Eğer bugüne ait olanı gösteriyorsa dün olan nerede görünür yada en son hepsini toplayıp mı ödeme alırım destek olursanız sevinirim

foolhardy0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
bayhangozukara
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım ve bir bilgi almak istiyorum en iyi formunda burası olduğunu düşündüm.

Dün gece ethermine de kazım yaptım sabah bilgisayarı kapattım işe gittim geldim akşam tekrar 6 gibi kazıma başladım. Şu an ethermine ekranında 0.00155 eth yazıyor, bu dünle birlikte olan mı yoksa bugün başlattığım kazım mı? Eğer bugüne ait olanı gösteriyorsa dün olan nerede görünür yada en son hepsini toplayıp mı ödeme alırım destek olursanız sevinirim
knk tum yaptıklaarın orda gözükür
birde 0,1eth olursa cekebılırsın sadece
Mesaj otomatik birleştirildi:

birsey daha neden sabahtan akşama kadar yapmıyorsun oyle b kaç saatle uzun surer çok zorlaştı zaten bu aralar kaç mh alıyorsun

Laxerian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,286
İsim
Çağan Şen

Unpaid balance da o kadar gözüküyor ise iki günde dahil

Gvnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Onur Güven
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu an 59.85 59.90 arası gidip geliyor, sabah işteyken küçük yeğen falan var biraz haylaz ondan güvenemiyorum, akşam 6dan sabah 7 ye kadar açık bırakıyorum. Dün kazdığımı TL ye çevirdim 29 TL diyordu, şuan da 29 TL diyor orda kafam karıştı

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Şu an 59.85 59.90 arası gidip geliyor, sabah işteyken küçük yeğen falan var biraz haylaz ondan güvenemiyorum, akşam 6dan sabah 7 ye kadar açık bırakıyorum. Dün kazdığımı TL ye çevirdim 29 TL diyordu, şuan da 29 TL diyor orda kafam karıştı
ethermine de kaç gün kazdıysan onun toplamını gösterir.0.01 olduğunda 14 gün içinde hesabınıza yatıyor.eğer günlük ödeme almak istiyorsanız binancepool kullanabilirsiniz ama daha az kazanırsınız

foolhardy0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
bayhangozukara
biraz geriden geliyor olabılır bırde çok zorlaştı artık kartın 3060 mı?

Gvnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Onur Güven
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgi için teşekkür ederim günlük olmasa da olur acelesi yok heves benimki şimdilik :) yani kendi kendine her açtığımda ekleme yapıyor anladığım kadarıyla

biraz geriden geliyor olabılır bırde çok zorlaştı artık kartın 3060 mı?
3060 ti hocam

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Bilgi için teşekkür ederim günlük olmasa da olur acelesi yok heves benimki şimdilik :) yani kendi kendine her açtığımda ekleme yapıyor anladığım kadarıyla

3060 ti hocam
evet paranız hesabınıza yatana kadar her gün üstüne ekleniyor

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Hakan Can Yıldırım
Unpaid balance kısmında ödenmemiş toplam etherium değeriniz yazar. Payout kısmında daily earning ise günlük kazandığındır. Eth 0.1 olunca yatırılmaz arkadaş yanlış bilgi vermiş. Bende 3060ti ile günde 22 saat kazıyorum ve 14 günde ortalama 0.03500 eth oluyor. Her 14 günde bir yatırılıyor. Mesela ayın 1 inde başladıysan 14.gün 0.01 i geçip geçmediğin kontrol edilir. Geçtiysen total para hesabına yatırılır.

Gvnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Onur Güven
Unpaid balance kısmında ödenmemiş toplam etherium değeriniz yazar. Payout kısmında daily earning ise günlük kazandığındır. Eth 0.1 olunca yatırılmaz arkadaş yanlış bilgi vermiş. Bende 3060ti ile günde 22 saat kazıyorum ve 14 günde ortalama 0.03500 eth oluyor. Her 14 günde bir yatırılıyor. Mesela ayın 1 inde başladıysan 14.gün 0.01 i geçip geçmediğin kontrol edilir. Geçtiysen total para hesabına yatırılır.
Hocam ortalama geliri gideri tahmini ne oluyor tek kart 3060 ti değer mi bu iş için

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Hakan Can Yıldırım
Hocam ortalama geliri gideri tahmini ne oluyor tek kart 3060 ti değer mi bu iş için
Aylık kazancı 24 saat aralıksız kazıldığında 1400 tl civarında oluyor . Ben ortalama 22 saat kazdım ve elektrik mining yapılmadan önce 253 gelmişti bu ay 290 geldi :) Doğru uv+oc ile güzel sonuçlar alınabilir.

Gvnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Onur Güven
Aylık kazancı 24 saat aralıksız kazıldığında 1400 TL civarında oluyor . Ben ortalama 22 saat kazdım ve elektrik mining yapılmadan önce 253 gelmişti bu ay 290 geldi :) Doğru uv+oc ile güzel sonuçlar alınabilir.

Hocam peki bendeki değerler şöyle,
Core clock - 502
Memory clock 1200
Power limit 51
Temp limit 69
Böyle iyi midir değiştirmem gerekir mi :)

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Hakan Can Yıldırım

Hocam peki bendeki değerler şöyle,
Core clock - 502
Memory clock 1200
Power limit 51
Temp limit 69
Böyle iyi midir değiştirmem gerekir mi :)
Şuan mining açıksa programın fotoğrafını atabilir misiniz?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,061
Üyeler
153,652
Son üye
Cody
Top Bottom