Neler Yeni

Ethernet kablosu ara sıra kopuyor

haxidorr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Tuğrul
Yeni topladığım sisteme ethernet kablosu bağladım. Fakat ara sıra kopmalar yaşadım genellikle online oyunlar oynadığım için sıkıntı yaratıyor benim için. Kasa içindeki yeşil ethernet ışığı hızlıca yanıp sönerken birden bire takılmaya, yavaşlamaya başlıyor, sonrasında turuncu ışık ve yeşil ışık kapanıyor ve internet gidiyor, oyundan atıyor. Wİ-Fİ üzerindede ethernet ışığı sönüyor 2 saniye sonra geri geliyor. Fakat bana ulaşana kadar oyundan atıyor. Nasıl çözebilirim? Çözemezsem biligisayarcıya götürmek zorunda kalıcam.

Aykut D.

80+ Gold
Yeni topladığım sisteme ethernet kablosu bağladım. Fakat ara sıra kopmalar yaşadım genellikle online oyunlar oynadığım için sıkıntı yaratıyor benim için. Kasa içindeki yeşil ethernet ışığı hızlıca yanıp sönerken birden bire takılmaya, yavaşlamaya başlıyor, sonrasında turuncu ışık ve yeşil ışık kapanıyor ve internet gidiyor, oyundan atıyor. Wİ-Fİ üzerindede ethernet ışığı sönüyor 2 saniye sonra geri geliyor. Fakat bana ulaşana kadar oyundan atıyor. Nasıl çözebilirim? Çözemezsem biligisayarcıya götürmek zorunda kalıcam.
Kablon sağlam olduğuna eminmisin?

Hipermario

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Berat
İlgilendiği Kategoriler
Kişisel Gelişim,Teknoloji,Otomobiller
Instagram
beratcankaya58
Kaployu değiştir dene bi

haxidorr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Tuğrul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
HAYIR başka bir çözüm varsa onları deneyeyim eğer düzelirse iyi çünkü masraf yapmam

haxidorr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Tuğrul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
niye öyle dedin ki :D

Top Bottom