Neler Yeni

🔥İndirim Eti lifalif indirimi hala devam ediyor. Tanesi 25 e geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut
Dr Eric berg ama araştırmayı sevmezsiniz :)
Sırf sana cevap yazmak için foruma üye oldum .Kayropraktik doktorunun yulafın vücuda bu kadar zararlı olduğunu araştırabilecek kadar yeterli bilgiye sahip olduğunu düşünüyorsan kendini bir sorgulamalısın dostum. Onu yemeyelim bunu yemeyelim size kalırsa açlıktan ölmek daha iyi. Ne doktorlar gördüm et yemenin ne kadar zararlı olduğunu savunuyorlar. Acaba kaç kere kendinize beslenme planı yapıp aylarca onu uygulayıp sonuçlarını kendi vücudunuzda test ettinizde böyle boş konuşanlara inanıyorsunuz bilmiyorum.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,174
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Bu tarz ürünleri besin degerlerine bakıp sağlıklı sanıyorsunuz ama vücuda berbat derecede zararı var. Asla ve asla tüketilmemesi gerekiyor:(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Besin değeri mükemmel derken kime göre neye göre. Detaylı incelemelerini yaparsan baş bas bağırıyorlar tahıl ürünlerini ve yulafı asla yemeyin diye
Vücuda berbat derecede zararı yok öncelikle onu söyleyeyim. Yulafın besin değerleri de mükemmel değil ortalama diyebiliriz. Ne yiyip içtiğimize Dr. Berg karar verseydi Norveç dağlarındaki otlar ve İsveç dağlarındaki akarsulardan başka bir şey sokamazdık midemize. Berg'e sallamıyorum adam yulaf videosunda yulafla ilgili algılarımıza daha sonra da son zamanlarda yapılan deneylere yer vermiş. Adam size bilgi veriyor yiyip yememek sizin kararınız. Ayrıca tıp her zaman 2+2 nin 4 ettiği bir alan değil. Her deneyin sonucunu salt doğru olarak kabul edemeyiz. Diyetiniz de sizin ömrümüzü 50 derece uzatıp kısaltacak bir olay değil o nedenle yulafa ete bu kadar takılmanıza gerek yok.
İndirme gelecek olursak eti lifalif için iyi fiyat. Bu kadar çok yulafı ne yapacağım derseniz de eğer yakında tarım kredi kooperatifi varsa orda 23 lira falan 500g olanı. Ona da şans verebilirsiniz.

hikoo

80+ Bronze
Bu tarz ürünleri besin degerlerine bakıp sağlıklı sanıyorsunuz ama vücuda berbat derecede zararı var. Asla ve asla tüketilmemesi gerekiyor:(

Besin değeri mükemmel derken kime göre neye göre. Detaylı incelemelerini yaparsan baş bas bağırıyorlar tahıl ürünlerini ve yulafı asla yemeyin diye
Her zamanki gibi ortada makale yok, bos iddia. Sorsan trans yag iceren urunleri lop lop goturuyordur

Galatasaray8

80+ Bronze

Sporcular tüketiyor ve normal insanlardan daha sağlıklılar mantıklı bakarsak :D

Galvatron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Cengiz Karaköseoğlu
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular