Neler Yeni

Yardım Ets 2 araba fiziklerini nasıl düzeltebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Eren Yüksel
ETS 2'ye R34 modu indirdim ama fizik konusunda fazla sıkıntı çekiyorum. Biliyorsanız yapabileceğim ayarlar veya indirebileceğim fizik modları hakkında yardımcı olur musunuz?

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Gerçekci fizik modları genelde Tırlara göre modlandığı için. Modlu bir arabada etki edeceğini iyi yönden sanmıyorum :D Ama bir kaç tane fizik modları vardı onları bulursam atayım hocam müsait olduğumda deneyerek bulursun anca bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Eren Yüksel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gerçekci fizik modları genelde Tırlara göre modlandığı için. Modlu bir arabada etki edeceğini iyi yönden sanmıyorum :D Ama bir kaç tane fizik modları vardı onları bulursam atayım hocam müsait olduğumda deneyerek bulursun anca bence
Hocam bulabilirseniz çok sevinirim. Gazlamak istediğim zaman araba devrilip duruyor dönüşlerde. Aslında konsolda devrilmeyi önlemek için ayarlar yapmıştım ama onu da çok fazla yükseltemediğim için çok kullanışsız oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Eren Yüksel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorunu çözdüm. Aynı durumu yaşayanlar için yazacağım. Önce gerçekçi fizik modunu indirin. Modu indirdikten sonra ben konsoldan şu üçünü ayarladım. Belki üçü birden germezdir bilmiyorum. Kodlar şunlar:
"g_truck_stability 1" aracın dengesini ayarlıyor.
"g_cabin_suspension_stiffness 2.4" kabin sertliğini ayarlıyor.
"g_suspension_stiffness 1.3" süspansiyon sertliğini ayarlıyor.
Umarım benim gibi olanlara yardımcı olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,787
Üyeler
156,839
Son üye
Sherkl
Top Bottom