Neler Yeni

ets 2 tır her fırsatta yan yatmaya başladı

Can...

80+ Platinum
arkadaşlar merhaba cheat engine ile para hilesi level hilesi yapmıştım sora fark ettim ki boşa oynuyorum ana profıl duruyordu onu da sildim hileli olanı da sıfırdan profıl açtım neyse kastım scaina s aldım oyun modifiyelerini yaptım aldım yükü fakat tır her virajda yavaş gir hızlı gir fark etmeksizin direk havalanıyor önceden olmuyordu 176 ile viraja girdiğimi biliyorum tır yan falan yatmıyordu sadece açılıyordu en dış şeride kadar şimdi anında devrilmeye geçiyor neden acaba öbür profilde ki tır scaina r di fark eder mi ondan mıdır sizce ?

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,977
İsim
HBE
arkadaşlar merhaba cheat engine ile para hilesi level hilesi yapmıştım sora fark ettim ki boşa oynuyorum ana profıl duruyordu onu da sildim hileli olanı da sıfırdan profıl açtım neyse kastım scaina s aldım oyun modifiyelerini yaptım aldım yükü fakat tır her virajda yavaş gir hızlı gir fark etmeksizin direk havalanıyor önceden olmuyordu 176 ile viraja girdiğimi biliyorum tır yan falan yatmıyordu sadece açılıyordu en dış şeride kadar şimdi anında devrilmeye geçiyor neden acaba öbür profilde ki tır scaina r di fark eder mi ondan mıdır sizce ?
Bir ayar vardı; dorse ve çekici stabilizasyonunu ayarlıyordu. Ona bak. O fazla olunca hemen yatıyor tır.

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
yüklü tır yatar.

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir ayar vardı; dorse ve çekici stabilizasyonunu ayarlıyordu. Ona bak. O fazla olunca hemen yatıyor tır.
şuan yükü bıraktım ondan mı diye sadece biraz daha azaldı ama en ufak virajı alacağım diye aklı çıkıyor tır
nerde hocam o ayar tam olarak önceden öyle bir şey yapmamıştım ama
Mesaj otomatik birleştirildi:

yüklü tır yatar.
önceden yatmıyordu knk birde yükü iptal ettim yine aynı viraj falan almaya zahmet bile etmiyor

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Ayarı var hocam
Oyun içinde é tuşuyla konsolu açıp g_trailer_stability 30 yazıyoruz. Artık tır mod olmadan en yüksek yol tutuşuna sahip.

tabii developer açman lazım belgelerden açık değilse

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Hardware, operating systems, overclocking, mountaineering, simracing, motorsports
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001
Bir yamadan sonra dorsenin ve dorsenin içindeki yükün fiziğini birbirinden ayırdılar, o zamandan beri kamyonlar yatmaya meğilli.

Can...

80+ Platinum
Ayarı var hocam
Oyun içinde é tuşuyla konsolu açıp g_trailer_stability 30 yazıyoruz. Artık tır mod olmadan en yüksek yol tutuşuna sahip.

tabii developer açman lazım belgelerden açık değilse
konsol yok hocam bende sıfır kamera vb kullanmıyorum

Bir yamadan sonra dorsenin ve dorsenin içindeki yükün fiziğini birbirinden ayırdılar, o zamandan beri kamyonlar yatmaya meğilli.
knk daha dün oynadım sabah 4.30 da sildim profilleri şimdide para kastım aldım tırı durum böyle yani tır virajda almıyor artık ona takıldım ufacık dönüşte yallah bariyere 30 50 km arası hızda yani her zaman girdiğim hızlarda giremiyorum virajlar a dönüşlere

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Hardware, operating systems, overclocking, mountaineering, simracing, motorsports
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001
konsol yok hocam bende sıfır kamera vb kullanmıyorum

knk daha dün oynadım sabah 4.30 da sildim profilleri şimdide para kastım aldım tırı durum böyle yani tır virajda almıyor artık ona takıldım ufacık dönüşte yallah bariyere 30 50 km arası hızda yani her zaman girdiğim hızlarda giremiyorum virajlar a dönüşlere
Sırtında yük varken mi?

Can...

80+ Platinum

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
tırın yükü ağırsa ondan yatar, bi de gerçek hayatta s serisi daha yüksek olduğu için daha esnek oluyo r ye göre muhtemelen oyunda da ona göre yapmışlardır. Bu arada o kadar basma :ROFLMAO:

Can...

80+ Platinum
tırın yükü ağırsa ondan yatar, bi de gerçek hayatta s serisi daha yüksek olduğu için daha esnek oluyo r ye göre muhtemelen oyunda da ona göre yapmışlardır. Bu arada o kadar basma :ROFLMAO:
:D knk aksiyon oluyor ya ama şimdi basmam para hilesi olan profili sildim artık kendim kasıyorum r olanı aldım denicem şimdi s yüksek kabin olduğundan muhtemelen öyle

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
:D knk aksiyon oluyor ya ama şimdi basmam para hilesi olan profili sildim artık kendim kasıyorum r olanı aldım denicem şimdi s yüksek kabin olduğundan muhtemelen öyle
ben ikisini de sürdüm s kabin arkada dorse yokken az bi rüzgar yese devrilecek gibi oluyo :ROFLMAO:

Ensy58

80+ Bronze
Oynanıştan çekici ve dorse dengesini en sağ çekerseniz gerçekçilik kalkıyor çok zor devriliyorsunuz

Top Bottom