Neler Yeni

🔥 Euro rekor kırdı! 21 ₺ ye yaklaşıyor! 🔥 1€ = 20,82 ₺

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Ülkeye bu kadar para girdi dolar hesabıyla. Ama hala dolar alıp başını gidiyor.

Ülkede fazlaca olan birşeyin hala değerinin yükselmesi Çok garip değilmi?

Sadece Azerbaycan 100 milyar dolar yardım ettiğini okudum. Diğer ülkeleri saysam zaten şaşırılacak rakamlara ulaşır.

Afet yardımlarını bırakalım kenara. Şuanda dünyada en uygun fiyata satılan ürünlerin başını Türkiye çekiyor. Bu yüzden bizim adamların 30-40% kısmı Türkiyenin online satış sitelerinden ürün alıyor.

Kendim dahil Hepsiburada ve Trendyol müptelası oldum. Dün de güzel bir cüzdan sipariş geçtim.
Ayda en az 50 dolarlık bişeyler alıyorum.

Sorun nerede peki?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,283
İsim
Burak Karadağ
Kısmen haklısında o yaşlı kesim dediğin zamanında koalisyon hükümeti görmüş. Maaşların ödenmediğine toplanan vergilerin devlet memurlarına gittiğini ve nicesini görmüş. AKP savunuculuğu yapmıyorum açıkcada söyleyeyim ilk turda oyu inceye vereceğim.
Yalnız bugun chp den aday olan o zamanların ssk'sındaydı ve millet ölüsünü almak için senet yapıyordu. Bunları gören zihniyetin çoğunluğu tabii ki tayyip der.
Bazı şeyleri doğru konuşmak objektif bakmak lazım bence. Zamanında kötü giden ekonomide koalisyon olması uçurumdan atlamak oldu. Yine aynısı olursa çok daha kötü sonuçları olur koalisyon hükümetler hiçbir zaman iyi sonuçlar vermemiş.

O yüzden milleti de bu yöne çeken yine siyasilerdir. Sonuçta bu herifler yıllardır siyasetin içinde. davutoglu babacanı geçtim merak akşenerde zamanında onlardandı.

Bugün tayyip gitsin chp geldi diyelim. Diyelimki 4-5 senelik süreçte düzgünde yönetemediler. Değil 20 yıl bir daha 50 yıl gelemezler. KK aday olmamalıydı en baştan.
Senin ile bu konuda sonuna kadar hemfikirim. Hep diyordum, inşallah Mansur Yavaş aday olur diye ama maalesef KK kendini ön plana attı. Ben bir genç olarak sadece Muharrem İNCE'ye umut bağlamış bir kişiyim. Başka mantıklı kimse kalmadı süzgeçte

Cihangir

80+ Gold

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Yunus
Bu insanlar anlamıyorki adama diyorsun dolar euro 20 oldu her şey pahalı.

Adam diyor siz bir şey görmemişsin bizim zamanımızda bir gecede 300 lira zam yapıldı falan.

Sonumuz yakındır hepimize geçmiş olsun.
Eğer ki Marmara depremi yakın bir zamanda olursa vay halimize savaşta gibi olur ülke bağımsızlık kaybına gider.

Zealist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Memet K.
Ben döviz kazanan biri olarak yıllardır TL kazanan insanların haklarını korumak için imanım gevreyene kadar bağırdım hatta onların haklarını savunmak için onlarla tartıştım ama artık nafile.. Celladına aşık olmuş bir halk var ortada . Özür dilerim ama Aysun Kayacı ve Aziz Nesin çok haklıymış.

Darkone22

80+ Bronze
Ben döviz kazanan biri olarak yıllardır TL kazanan insanların haklarını korumak için imanım gevreyene kadar bağırdım hatta onların haklarını savunmak için onlarla tartıştım ama artık nafile.. Celladına aşık olmuş bir halk var ortada . Özür dilerim ama Aysun Kayacı ve Aziz Nesin çok haklıymış.
Onlar kendi hakkını koruyacak kadar kendilerinde değil ki hocam ^^

Eric Cartman

80+ Bronze
Kısmen haklısında o yaşlı kesim dediğin zamanında koalisyon hükümeti görmüş. Maaşların ödenmediğine toplanan vergilerin devlet memurlarına gittiğini ve nicesini görmüş. AKP savunuculuğu yapmıyorum açıkcada söyleyeyim ilk turda oyu inceye vereceğim.
Yalnız bugun chp den aday olan o zamanların ssk'sındaydı ve millet ölüsünü almak için senet yapıyordu. Bunları gören zihniyetin çoğunluğu tabii ki tayyip der.
Bazı şeyleri doğru konuşmak objektif bakmak lazım bence. Zamanında kötü giden ekonomide koalisyon olması uçurumdan atlamak oldu. Yine aynısı olursa çok daha kötü sonuçları olur koalisyon hükümetler hiçbir zaman iyi sonuçlar vermemiş.

O yüzden milleti de bu yöne çeken yine siyasilerdir. Sonuçta bu herifler yıllardır siyasetin içinde. davutoglu babacanı geçtim merak akşenerde zamanında onlardandı.

Bugün tayyip gitsin chp geldi diyelim. Diyelimki 4-5 senelik süreçte düzgünde yönetemediler. Değil 20 yıl bir daha 50 yıl gelemezler. KK aday olmamalıydı en baştan.
sadece ilk paragrafa cevap vericem. demişsin ya millet ölüsünü senetle alıyor diye, bu zatı sevdiğimden değil ama sürekli sgknın başındaki kişi diyerek yerden yere vurulması bana o kadar anlamsız ve saçma geliyor ki anlatamam. şöyle özetleyelim günümüzdeki sgk başkanı kimdir biliyor musun? bilmiyorsun çünkü çok önemli birisi değil de ondan. bu başkana emir sağlık bakanlığından veriliyor ona göre hareket ediyor, sağlık bakanlığına bağlı bir kurumdur kendisi. direk sgk başkanı, müdürü neyse bunu bunu yapmış demek sizce de saçma değil mi? o zaman da sağlık bakanlığı vardı demem o ki birisi konuşuyor herkes evet doğru dedi diye arkasından destekliyor.

Son düzenleme:
Top Bottom