Neler Yeni

Ev için blender seti önerisi

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,698
İsim
Emir
İki tane blender seti arasında kaldım.Marka takıntısı yapan birisi değilim hangisi daha iyiyse o yöndeyim.
Karaca olan 2000w,arzum olan 1000w olduğu belirtilmiş.Gönlüm karacadan yana.Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mehmet
Bu ikiside aynı tip cihaz bunlar bir süre Sonra motorun milindeki bağlantı plastiği eriyor kopuyor bende arzum marka bu tip blender var dediğim gibi ucundaki plastik koptu değiştirdim yine aynısı oldu ablam almıştı ondada aynısı oldu demek istediğim bu iki tip cihaza para verme daha güçlü motoru büyük olanından al ama bu ince blenderlardan alma ömrü kısa

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,698
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu ikiside aynı tip cihaz bunlar bir süre Sonra motorun milindeki bağlantı plastiği eriyor kopuyor bende arzum marka bu tip blender var dediğim gibi ucundaki plastik koptu değiştirdim yine aynısı oldu ablam almıştı ondada aynısı oldu demek istediğim bu iki tip cihaza para verme daha güçlü motoru büyük olanından al ama bu ince blenderlardan alma ömrü kısa
https://www.trendyol.com/philips/30...i-p-207955962?boutiqueId=61&merchantId=316491 bu tarz bir şeyden mi bahsediyorsunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mehmet
Evet böyle olur... O inceleri anca çırpıcı mixer niyetine kullanmak için alıcaksan o incelerde olur ama en hafif zorlanmaya bozuluyor yanına blender seti koyduklarına aldanma

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,698
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet böyle olur... O inceleri anca çırpıcı mixer niyetine kullanmak için alıcaksan o incelerde olur ama en hafif zorlanmaya bozuluyor yanına blender seti koyduklarına aldanma
Yani mikser niyetine kullanmayı düşüyorum çünkü normal mikserler 1000tl civarı.Set almak daha mantıklı.En kötü garantisi bitmeye yakın değiştirir sonra bozulana kadar kullanılır.Teşekkürler bilgi için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,154
Üyeler
141,095
Son üye
spanzGOD
Top Bottom